Dave Lombardo i Andreas Kisser zagrali „Hey Joe”

Magda Słomka
23.02.2015 15:50
Dave Lombardo i Andreas Kisser zagrali „Hey Joe” Fot. Reporter / East News, facebook.com, Silvio Tanaka, CC BY 2.0 + Miszcz Pejnta

Tego nie mogliście się spodziewać! Posłuchajcie, jak brzmi cover kawałka Jimiego Hendriksa w wykonaniu gitarzysty Sepultury i byłego perkusisty Slayera!

Andreas Kisser, gitarzysta Sepultury, wraz ze swoim 17-letnim synem dołączył do Dave’a Lombardo oraz basisty Philm, Eduardo „Pancho” Tomaselli, by wspólnie zagrać na scenie podczas Motorcycle Rock Cruise. Posłuchajcie, jak brzmi „Hey Joe” w ich wykonaniu!

Skąd Lombardo wziął się w takim składzie? Najpewniej stąd, że Kisser dobrze wspomina współpracę z perkusistą, który wystąpił gościnnie na płycie „The Mediator Between Head And Hands Must Be The Heart” Sepultury. Krążek został wydany w październiku 2013 roku.

Muzycy poznali się w domku należącym do producenta płyty brazylijskiej kapeli, Rossa Robinsona, znajdującym się nieopodal plaży, na której Lombardo akurat spacerował ze swoją córką i psem.

Napisałem do Rossa i zapytałem co robi i czy mogę do niego wpaść. Zgodził się, kiedy powiedziałem, że pogram u niego na perkusji. Okazało się, że na miejscu byli wszyscy członkowie Sepultury. W środku znajdowały się dwie perkusje ustawione na przeciwko siebie.

Dave zaczął jammować z perkusistą, Eloyem Casagrande, a rezultaty ich pracy zostały zarejestrowane. Tak właśnie rozpoczęła się kolaboracja Lombardo z członkami Sepultury.

Jak podoba Wam się przebój Jimiego Hendriksa w takim wykonaniu?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.