Dave Lombardo zagra na ostatnim koncercie Slayera? Muzyk rozwiał wątpliwości fanów

25.11.2019 14:01
Dave Lombardo zagra na ostatnim koncercie Slayera? Muzyk rozwiał wątpliwości fanów Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

W jednym z ostatnich wywiadów były perkusista Slayera, Dave Lombardo zdradził, czy pojawi się na pożegnalnym koncercie swojego dawnego zespołu.

Grupa Slayer po 40 latach zdecydowała, że pożegna się z fanami. Muzycy ogłosili zakończenie działalności i trasę, która objęła również dwa koncerty w Polsce. Zwieńczenie występów nastąpi w The Forum 29 oraz 30 listopada 2019 roku. Fani zespołu zaczęli się zastanawiać, czy na występach pojawi się wieloletni perkusista kapeli, Dave Lombardo.

Slayer: Dave Lombardo zagra na ostatnim koncercie grupy?

Dave Lombardo odszedł ze Slayera w 2013 roku, jego miejsce zajął wówczas Jon Dette. Chwilę później muzycy ogłosili, że ich nowym perkusistą został Paul Bostaph. Lombardzo nie rozstał się z kolegami w dobrych relacjach. Najprawdopodobniej artystów podzieliły nieporozumienia finansowe. Perkusista nie zakończył działalności muzycznej, Lombardo udziela się w kapelach takich jak Fantomas,  Suicidal Tendencies czy Dead Cross.

Przeczytaj także

Ogromny wkład muzyka w twórczość Slayera jest niepodważalny, stąd częste pytania, czy Lombardo ma zamiar pojawić się na pożegnalnej trasie kapeli. W wywiadzie dla WRIF, artysta rozwiał wątpliwości fanów słowami:

Nie. Co ty, stary, nie. [śmiech] Nie. Wydaje mi się, że mam inny koncert tego dnia. Gram na Knotfeście w Meksyku z Suicidal Tendencies, potem jadę do Salwadoru i gram na kolejnym festiwalu. Jestem wtedy na scenie.

Zobacz też: Kerry King zaliczył wpadkę. Próbował zagrać intro do "When the Stillness Comes" aż 4 razy [WIDEO] 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.