Dave Matthews zaskoczył fankę na ulicy

Robert Skowronski
05.06.2015 12:51
Dave Matthews zaskoczył fankę na ulicy Fot. Charlie Varley/Sipa USA/East News

Muzyk niezwykle entuzjastycznie zareagował na to co zobaczył na zderzaku jednego z samochodów. Co to było i do czego doszło?

Dzień jak co dzień. Śniadanie i poranna kawa oraz gazeta z najnowszymi wiadomościami (choć najlepszym rozwiązaniem jest serwis Antyradio.pl). Później praca, a po niej powrót samochodem do domu. Nic nie zapowiada, żeby ta doba miała przynieść jakieś zaskakujące wydarzenie. I jeszcze ten korek na ulicy! Znudzenie może dopaść człowieka, aż tu nagle do szyby Twojego auta przykleja się Dave Matthews!

Takiego zdarzenia doświadczyła mieszkanka Atlanty, która stała swoim SUV-em w sznurze samochodów. Traf chciał, że została unieruchomiona w okolicach hotelu, w którym zatrzymał się akurat muzyk. Na jej zderzaku widniała naklejka Fire Dancer, czyli logo Dave Matthews Band.

Artysta przechadzał się w tym czasie po okolicy i wypatrzył znajomy mu symbol. Następnie zapukał w szybę przy siedzeniu kierowcy. Przestraszona, ale i podekscytowana fanka miała wykrzyknąć:

Cholera! Twarz Dave'a Matthewsa jest w szybie mojego samochodu!

Pełna radości dziewczyna poprosiła swojego idola o wspólne zdjęcie. Ten będąc zadowolonym z tego, że zobaczył naklejkę z Fire Dancer na samochodzie swojej miłośniczki, nie był w stanie jej odmówić.

Po zrobieniu fotografii, to muzyk miał tym razem prośbę. Będąc spragnionym spytał o polecenie dobrego lokalu w okolicy. Od słowa do słowa i byli już oboje w drodze do restauracji Article 14.

Być może jakaś polska fanka również będzie mogła zapewnić sobie takie niesamowite przeżycie przed koncertem Dave Matthews Band w naszym kraju. Przypominamy, że zespół zagra 28 października 2015 roku w trójmiejskiej Ergo Arenie. Impreza odbędzie się pod patronatem Antyradio.pl., a wejściówki na to wydarzenie można nabywać za pośrednictwem stron: prestigemjm.com, eBilet.pl, Eventim, Ticketpro oraz w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

A Wy macie za sobą jakieś przygody z udziałem swoich idoli?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.