Dave Matthews zaskoczył fankę na ulicy

Robert Skowronski
05.06.2015 12:51
Dave Matthews zaskoczył fankę na ulicy Fot. Charlie Varley/Sipa USA/East News

Muzyk niezwykle entuzjastycznie zareagował na to co zobaczył na zderzaku jednego z samochodów. Co to było i do czego doszło?

Dzień jak co dzień. Śniadanie i poranna kawa oraz gazeta z najnowszymi wiadomościami (choć najlepszym rozwiązaniem jest serwis Antyradio.pl). Później praca, a po niej powrót samochodem do domu. Nic nie zapowiada, żeby ta doba miała przynieść jakieś zaskakujące wydarzenie. I jeszcze ten korek na ulicy! Znudzenie może dopaść człowieka, aż tu nagle do szyby Twojego auta przykleja się Dave Matthews!

Takiego zdarzenia doświadczyła mieszkanka Atlanty, która stała swoim SUV-em w sznurze samochodów. Traf chciał, że została unieruchomiona w okolicach hotelu, w którym zatrzymał się akurat muzyk. Na jej zderzaku widniała naklejka Fire Dancer, czyli logo Dave Matthews Band.

Artysta przechadzał się w tym czasie po okolicy i wypatrzył znajomy mu symbol. Następnie zapukał w szybę przy siedzeniu kierowcy. Przestraszona, ale i podekscytowana fanka miała wykrzyknąć:

Cholera! Twarz Dave'a Matthewsa jest w szybie mojego samochodu!

Pełna radości dziewczyna poprosiła swojego idola o wspólne zdjęcie. Ten będąc zadowolonym z tego, że zobaczył naklejkę z Fire Dancer na samochodzie swojej miłośniczki, nie był w stanie jej odmówić.

Po zrobieniu fotografii, to muzyk miał tym razem prośbę. Będąc spragnionym spytał o polecenie dobrego lokalu w okolicy. Od słowa do słowa i byli już oboje w drodze do restauracji Article 14.

Być może jakaś polska fanka również będzie mogła zapewnić sobie takie niesamowite przeżycie przed koncertem Dave Matthews Band w naszym kraju. Przypominamy, że zespół zagra 28 października 2015 roku w trójmiejskiej Ergo Arenie. Impreza odbędzie się pod patronatem Antyradio.pl., a wejściówki na to wydarzenie można nabywać za pośrednictwem stron: prestigemjm.com, eBilet.pl, Eventim, Ticketpro oraz w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

A Wy macie za sobą jakieś przygody z udziałem swoich idoli?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.