Dave Mustaine gra ze swoją córką podczas kwarantanny. Wykonali przebój The Beatles [WIDEO]

26.03.2020 11:35
Dave Mustaine gra ze swoją córką podczas kwarantanny. Wykonali przebój The Beatles [WIDEO] Fot. KUBA WIECZOREK/REPORTER

Lider grupy Megadeth spędza kwarantannę ze swoją córką. Rodzina wspólnie muzykuje i wrzuca nagrania do sieci, aby dodać otuchy fanom. 

Niemal cały świat walczy z pandemią koronawirusa. Choroba rozprzestrzenia się w zatrważającym tempie, a władze objętych zakażeniami państw starają się zminimalizować liczbę nowych przypadków zarażeń. W wielu krajach wprowadzono już obowiązkową kwarantannę, która ogranicza swobodne poruszanie w przestrzeni publicznej. O koncertach, wyjściach do kina czy imprezach masowych nie może być mowy na pewno jeszcze przez najbliższe tygodnie.

Dave Mustaine zagrał z córką przebój The Beatles

Taki stan rzeczy słabo znoszą stali bywalcy koncertów i wielbiciele grania na żywo. W gorszej sytuacji są jednak artyści, którzy stracili przez pandemię główne źródło dochodu. Jednak wszyscy w tym trudnym czasie starają się dalej funkcjonować, organizują koncerty online, zachęcają do kupowania merchu oraz zostania w domu.

Przeczytaj także

Także grupa Megadeth pamięta o swoich fanach w dobie koronawirusa. Muzycy opublikowali na Spotify specjalną playslistę utworów, które polecają na czas kwarantanny. Oprócz tego lider formacji, Dave Mustaine umieścił w swoich mediach społecznościowych nagranie, które pokazuje, w jaki sposób spędza czas w izolacji.

Jak widać na wideo, muzyk nie rezygnuje z grania. Mustaine został w domu ze swoją córka Elektrą, która również może pochwalić się niemałym talentem muzycznym. Rodzina w ramach wspólnie spędzanego czasu postanowiła nagrać cover.

Mustaine'owie wzięli na warsztat hit grupy The Beatles. Wykonali wspólnie utwór "Come Together" i zaapelowali, aby dla bezpieczeństwa swojego i innych nadal pozostać w izolacji.

Zobacz też: Netflix nie wytrzymuje nadmiaru zainteresowania? Doszło do ogólnoświatowej awarii platformy 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.