Dave Mustaine na poruszającym zdjęciu z czasów, kiedy był bezdomny i głodował

Joanna Chojnacka
24.12.2018 12:12
Dave Mustaine na poruszającym zdjęciu z czasów, kiedy był bezdomny i głodował Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Fanka Dave'a Mustaine'a opublikowała jego zdjęcie z młodości. Okazało się, że kryje się za nim smutna i przejmująca historia, którą potem muzyk opisał na Twitterze.

Lider Megadeth, Dave Mustaine to jeden z najbardziej zdeterminowanych muzyków w historii metalu. Po tym jak Metallica pożegnała się z nim i została najpopularniejszym zespołem na świecie, stwierdził, że odgryzie się byłym kolegom i stworzy jeszcze większego metalowego potwora. Chociaż w pojęciu popkulturowym zawsze Megadeth pozostanie daleko w tyle za ekipą Hetfielda i Ulricha, to wielu twierdzi, że muzycznie Mustaine ma aktualnie do zaoferowania więcej niż liderzy Wielkiej Czwórki. Jednak za niewątpliwymi sukcesami Dave'a kryje się inna, smutna historia.

Dave Mustaine: Byłem bezdomny i głodny

Jedna z fanek Megadeth udostępniła na swoim Twitterze zdjęcie z czasów młodości lidera ulubionej kapeli. Dave kuca na nim w rozdartych spodniach i karmi gołębie. Muzyk zauważył wpis dziewczyny i szybko się do niego ustosunkował. 

Okazało się, że muzyk nie dokarmiał ptaków z nudów między koncertami. Za zdjęciem kryje się przejmująca historia:

Byłem wtedy bezdomny i głodowałem. Mimo to zatrzymałem się, żeby nakarmić ptaki w Central Parku. Byłem wdzięczny, że ktoś zauważył, że mi zimno i dał mi swoje rękawiczki. A ty jesteś komuś za coś wdzięczny? Zastanów się.

Zrozumiałem wtedy, że Bóg jest wszystkim, czego potrzebowałem. Zdałem sobie sprawę, że to wszystko, co mi pozostało. To był dla mnie bardzo samotny czas. Dlatego o tym piszę, skoro mnie się udało z tego wyjść, to dlaczego Tobie ma się nie udać, jeśli jesteś w podobnej sytuacji? Miłego dnia.

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.