26.02.2015 14:18

Dave Mustaine o seksie z kolegami?

Lider Megadeth zdradził, co należy robić, by utrzymać dobre relacje z kumplami z zespołu. Na pewno należy pozostawać z nimi w bliskich stosunkach...

Dave Mustaine o seksie z kolegami?
foto: ADMEDIA / SIPA / EAST NEWS

Megadeth to zespół po przejściach – zmiany w składzie kapeli zdarzały się często. Bardzo często. Dave Mustaine w jednym z wywiadów wystąpił jednak w roli eksperta od harmonii panującej między członkami grupy.

"

Bycie w zespole oznacza więź z kolegami najbliższą, jak tylko można sobie wyobrazić. Wybaczcie, że to mówię, ale to najbardziej zażyła relacja międzyludzka, jaką można mieć bez uprawiania seksu. Jesteście właśnie AŻ TAK blisko. Łączycie swoje umysły, talenty, umiejętności, pot, krew, czas i zaniedbujecie swoje dzieci. "

A co według muzyka sprawia, że artyści kłócą się najbardziej?

"

Wydaje mi się, że jeśli spojrzycie na historię, to właśnie narkotyki, pieniądze i kobiety zawsze rujnowały relacje kumpli z kapeli. Według mnie, najlepszym sposobem na to, by wszystko grało, jest bycie uczciwym wobec osób, z którymi się pracuje. "

Mustaine odpowiedział na kluczowe pytanie, które zastanawia miliony wielbicieli Megadeth na całym świecie: skąd tyle zmian osobowych w kapeli? Okazuje się, że to właśnie przez fanów...

"

Na przestrzeni lat mieliśmy tak wiele rewolucji w składzie, ponieważ to ludzie często zmieniają zdanie na temat tego, jak chcieliby żeby wyglądał ich ulubiony zespół. "

Dave potwierdził, że to różnice zdań doprowadziły do niektórych rozstań, ale wini za to również narkotyki, których nadmiar na początku okresu działalności Megadeth, w połączeniu z większą ilością zarabianych pieniędzy, doprowadzał do nieprzyjemnych sytuacji.

Przypomnijmy, że obecny skład zespołu ciągle nie jest znany. Dave Mustaine, mimo odejścia z kapeli Shawna Drovera i Chrisa Brodericka, zapowiedział, że kolejna płyta zespołu Megadeth powstanie. I nie będą to kawałki przyjazne rozgłośniom radiowym.

Z treścią ponad 53-minutowej opowieści Mustaina możecie zapoznać się w wideo poniżej:

Magda Słomka
Tagi: Rock News Megadeth Dave Mustaine