Dave Mustaine opowiedział o ostatniej wizycie u lekarza. Muzyk w 100% wyleczył się z raka?

03.02.2020 12:40
Dave Mustaine opowiedział o ostatniej wizycie u lekarza. Muzyk w 100% wyleczył się z raka? Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Lider zespołu Megadeth ogłosił swoim fanom dobrą wiadomość. Muzyk w 100 procentach wyleczył się ze swojego nowotworu.

W czerwcu 2019 wokalista Megadeth, Dave Mustaine ogłosił za pośrednictwem swoich social mediów, że zachorował na raka krtani. Jednocześnie obiecał fanom, że się nie podda i będzie walczył z chorobą. Lekarze przewidywali wówczas, że muzyk ma 90% szans na wyjście z choroby.

Dave Mustaine w 100% wyleczył się z raka

Mustaine odwołał wszystkie zaplanowane koncerty na 2019 rok i, tak jak zapowiedział, zadbał o swoje zdrowie. 20 stycznia 2020 roku artysta wrócił na scenę za sprawą koncertu w Helsinkach, który rozpoczął trasę koncertową z Megadeth z Five Finger Death Punch. Chociaż fani widzieli, że muzyk wrócił do formy, nadal martwili się o swojego idola. Słuchacze Megadeth mogą jednak odetchnąć z ulgą.

Przeczytaj także

31 stycznia 2020 roku w Londynie, Dave Mustaine ogłosił, że jest w 100% wolny od raka. Muzyk przyznał, że przeszedł terapię oraz dużo się modlił, aby pokonać chorobę.

16 października poszedłem do lekarza, który stwierdził, że jestem absolutnie wolny od raka. Wyleczyłem się w 100%.

Megadeth w Polsce w 2020 roku

Megadeth zagra wkrótce na koncercie w Polsce z grupą Five Finger Death Punch oraz Bad Wolves. Koncert odbędzie się 12 lutego 2020 roku na warszawskim Torwarze. Wydarzenie to część trasy MegaDeathPunch Tour. Bilety na koncert można nabyć za pośrednictwem LiveNation.pl.

Zobacz też: Basista Megadeth wyjaśnił, dlaczego zespół nie jest główną gwiazdą koncertów z Five Finger Death Punch 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.