14.10.2015 11:23

Dave Mustaine pracuje nad drugą książką

Artysta zdradził, że pracuje nad kolejną publikacją związaną z jego życiem i muzyczną karierą. O czym będzie można w niej przeczytać?

Dave Mustaine pracuje nad drugą książką
foto: Duncan Bryceland / Rex Features/ East News

Podczas czatu na Twitterze z fanami wokalista i gitarzysta Megadeth wyjawnił, że pisze drugą część autobiografii. Jednak trzeba się uzbroić w cierpliwość - muzyk zaznaczył, że na książkę trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

"

Tak, faktycznie. Zacząłem ją przygotowywać już zeszłego lata, ale to trochę potrwa... "

Na razie Mustaine nie podał żadnej konkretnej daty wydania książki ani nie ujawnił, jakie wydarzenia zamierza w niej opisać. Jednak kiedy jeden z fanów zapytał, jakie biografie innych muzyków Dave mógłby polecić, wokalista skrytykował kolegów po fachu za opisywanie ich przygód z narkotykami.

Można więc się spodziewać, że to nie w tym kierunku zamierza podążyć Dave w swojej opowieści.

Wokalista opublikował w 2010 roku swoją pierwszą autobiografię pt. „Mustaine: A Heavy Metal Memoir”. W książce można przeczytać o życiu muzyka od dzieciństwa aż do wydania albumu „Endgame” Megadeth w 2009 roku. Publikacja ukazała się też w polskim tłumaczeniu pt. „Mustaine”.

Mustaine

Na razie Dave Mustaine ma dużo pracy związanej z Megadeth. Założyciel przyjął do kapeli w marcu 2015 roku dwóch nowych członków - perkusistę Lamb of God Chrisa Adlera i brazylijskiego gitarzystę Kiko Loureiro. Zespół przygotowuje się też do wydania nowego studyjnego albumu „Dystopia”, który ma się ukazać na sklepowych półkach 22 stycznia 2016 roku. 2 października 2015 roku zespół ujawnił pierwszy singiel z 15. krążka - „Fatal Illusion”.

Muzyk miał też na głowie sprzedaż swojego domu w San Diego...

Cieszycie się na wiadomość o drugiej części autobiografii Mustaine'a?

Justyna Kierzkowska
Tagi: Megadeth Dave Mustaine