07.10.2015 15:00

Dave Mustaine sprzedaje dom za 5 milionów dolarów

I Ty możesz kupić posiadłość, należącą do lidera Megadeth. Wystarczy tylko byś był obrzydliwie bogaty. Jak wygląda dom Dave’a Mustaine’a?

Dave Mustaine sprzedaje dom za 5 milionów dolarów
foto: REPORTER / East News

Muzyk postanowił wystawić na sprzedaż swoją 9,5 akrową posiadłość w San Diego. Dokładnie za 5 375 000 dolarów. Dom został zbudowany i urządzony w angielskim stylu. Nieruchomość zbudowana w 1990 roku dodatkowo ma w swoich zasobach winnice pastwiska i staw.

Sam budynek składa się z salonu, biura, baru, siłowni, pięciu sypialni, pięciu łazienek i dwóch oddzielnych toalet. Znajdziecie w nim także studio nagrań, reżyserkę, poczekalnię i pokój dla producenta.

Jak prezentuje się posiadłość?

Lider Megadeth mieszkał w San Diego ze swoją rodziną aż do 2014 roku, kiedy to przenieśli się do Nashville. Skąd taka decyzja? Okazuje się, że kluczowy głos w tej sprawie miała tu małżonka wokalisty. (Kto by się spodziewał, że Dave jest tak uległy...?)

"

Znasz powiedzenie „Szczęśliwa żona, szczęśliwe życie”? Moja żona i dzieci są tutaj bardzo, bardzo, bardzo szczęśliwe. "

Artysta widzi znaczące różnice w życiu w Kalifornii i Tennessee... Czym najbardziej różnią się według niego te stany?

"

Ludzie w Nashville są wspaniali. Jest kilka rzeczy za którymi tęsknię myśląc o Kalifornii, jest też parę osób za którymi nie płaczę. To śmieszne. "

Mustaine przytoczył nawet anegdotę dotyczącą klimatyzowania się w nowym środowisku.

"

Pewnego razu jechałem do studia, przyśpieszałem i nagle zobaczyłem szeryfa. Pomyślałem: „O mój Boże! Jestem przegrany!”. Podjechałem więc do miejsca, w którym miałem zjeść śniadanie, usiadłem i czekałem. Szeryf zawrócił, zaparkował i podszedł do mnie. Zacząłem już sięgać do portfela, ale on powiedział: „Chciałem Ci tylko powiedzieć, że jestem Twoim wielkim fanem. Wszyscy wiemy, że się tu przeniosłeś i jesteśmy podekscytowani tym, że Cię tutaj mamy. Witamy”. Pomyślałem: „Wypie*rdalaj!”. "

Chyba nie da się skomentować ostatniej części wypowiedzi muzyka. Może chodzi o to, że z Mustainem nigdy nie może być za miło...

W październiku 2015 roku swój dom wraz ze studiem nagraniowym sprzedał także Steve Vai. Cena jednak nie była oszałamiająca – to „jedyne” 1,5 miliona dolarów. Co innego jeśli chodzi o Ozzy’ego Osbourna. Muzyk w czerwcu 2015 roku kupił posiadłość w Beverly Hills za... 10 milionów dolarów.

Podoba Wam się dom wokalisty Megadeth wystawiony na sprzedaż?

Magda Słomka
Tagi: Duperele Megadeth Dave Mustaine