Dave Mustaine wskazał utwór, który zmienił jego życie. Wybrał też ulubioną okładkę Megadeth

Joanna Chojnacka
03.04.2019 17:11
Dave Mustaine wskazał utwór, który zmienił jego życie. Wybrał też ulubioną okładkę Megadeth Fot. Lehtikuva/EAST NEWS

Dave Mustaine zdradził w wywiadach, który utwór był przełomowym w jego karierze. Podzielił się także opinią, jaka okładka Megadeth prezentuje się według niego najlepiej z perspektywy czasu.

Grupa Megadeth pracuje aktualnie nad swoim nowym albumem, który ma zawierać "bardzo ciężką muzykę". Chociaż grupa nie zdradziła do tej pory zbyt wielu szczegółów dotyczących krążka, lider formacji Dave Mustaine chętnie udziela wywiadów na inne tematy. W rozmowie z Blabbermouth, muzyk poinformował, która okładka z dorobku jego zespołu jest jego ulubioną.

Przeczytaj także

W tej chwili muszę wyróżnić najnowszą kompilację Megadeth z naszymi największymi hitami - "Warheads on Foreheads". To jedna z najfajniejszych okładek, jakie mamy. Kiedyś popatrzyłem na nią i po prostu się zaśmiałem. Vic, nasza maskotka na przodzie myśliwca ujeżdża go jak byka. Ta moja wyobraźnia...

Dave Mustaine wskazał utwór, który zmienił jego życie

Z kolei w innej rozmowie, Dave Mustaine wskazał, która kompozycja zmieniła jego życie i raz na zawsze ustabilizowała pozycję Megadeth na rynku muzycznym.

"Symphony od Destruction" z 1992 roku to najważniejszy utwór, jaki napisaliśmy. "Trust" jest następny w kolejce, ale gdy go stworzyliśmy, mieliśmy już swoją markę. Numer "Symphony" sprawił, że przestaliśmy być tylko kolejnym zespołem thrashmetalowym. Od tamtej pory ludzie zaczęli traktować nas poważnie. 

Zobacz też >>Dave Mustaine zagrał dla fanów Megadeth zebranych pod hotelem<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.