Dave Mustaine zakończył leczenie. Kiedy muzyk wróci na scenę?

29.10.2019 12:26
Dave Mustaine zakończył leczenie. Kiedy muzyk wróci na scenę? Fot. . Canadian Press / Rex Features/EAST NEWS

W wywiadzie dla Pomelo Rocker basista Megadeth zdradził, że Dave Mustaine już zakończył leczenie. Kiedy wokalista wróci na scenę?

Okazuje się, że Dave Mustaine zakończył terapię. Czy to znaczy, że muzyk wyruszy na trasę z Megadeth? W czerwcu 2019 roku świat obiegła informacja o stanie zdrowia wokalisty. Okazało się, że muzyk walczy z nowotworem. Artysta przyznał wówczas, że sytuacja jest poważna, ale istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że leczenie przyniesie pozytywny efekt. Tak się właśnie stało. O tym, że Dave Mustaine zakończył leczenie poinformował jego kolega z zespołum David Ellefson.

Dave Mustuaine zakończył leczenie. Kiedy muzyk wróci na scenę?

Dave Mustaine dochodzi jeszcze do siebie, ale wszystko wskazuje na to, że leczenie zakończyło się pomyślnie. David przyznał, że jeśli artysta będzie potrzebować nieco więcej czasu na odpoczynek to może liczyć na kapelę:

Jesteśmy pozytywnie nastawieni do zakończenia leczenia Dave'a. Pozwolimy, żeby proces rekonwalescencji trwał tyle, ile [Dave] tego potrzebuje, a kiedy już się zakończy to wtedy wznowimy pracę nad albumem. Chcę myśleć, że może w 2020 roku wydamy najnowszy krążek.

Przeczytaj także

Ellefson ma również nadzieje, że Mustaine razem z Megadeth będzie mógł ruszyć w trasę po Europie w 2020 roku z zespołem Five Finger Death Punch. Muzyk przyznał, że wszyscy wiedzą, że Dave będzie walczyć i muzyk bardzo pozytywnie patrzy na przyszłość Megadeth. Europejska trasa koncertowa rozpocznie się 20 stycznia 2020 roku w Finlandii, a zakończy koncertem 20 lutego 2020 roku koncertem w Budapeszcie.12 lutego 2020 roku zespół zrobi przystanek na Torwarze w Warszawie. Bilety na wydarzenie są dostępne w cenie od 170 złotych.

Zobacz także: Dave Mustaine powiedział, co lekarze sądzą o jego stanie zdrowia

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.