03.09.2015 14:57

David Bowie jako poduszka

Od dawna marzyło się Wam wylądowanie w łóżku ze znanym muzykiem? Jeśli zawsze kręciły Was związki ze znanymi i bogatymi ludźmi z branży muzycznej, to teraz możecie zrealizować swoje głęboko skrywane pragnienia.

David Bowie jako poduszka
foto: Etsy.com

Za jedyne 269,13 funtów, czyli w przeliczeniu na złotówki około 1550 zł możecie spędzić nieskończenie wiele nocy z Davidem Bowie'em. Jeśli Waszym zdaniem to za dużo, to dodamy, że w tym wypadku rozmiar jest naprawdę satysfakcjonujący.

Na Etsy.com można kupić wielką poduszkę z podobizną Davida. Poducha ma prawie 170 cm i została ręcznie wykonana z miękkich tkanin. Jest tak wielka, że z powodzeniem może posłużyć również za fotel.

Na stronie można też przeczytać, że ogromna poduszka jest hołdem dla jednego ze słynnych kostiumów, w których występował Ziggy Stardust. Postać i jej historia zostały przedstawione na albumie „The Rise and Fall of Ziggy Stardust and the Spiders from Mars” z 1972 roku. Płyta została sklasyfikowana na 35. miejscu listy 500 albumów wszech czasów magazynu Rolling Stone.

Demi Anter, autorka wielkiej poduszki, proponuje fanom twórczości muzyka również inne gadżety. Zakupić można też mniejsze poduszeczki i miękkie lalki. 

Rodzi się tylko jedno pytanie – czy w tej wersji David Bowie jest bardziej miękki?

Justyna Kierzkowska
Tagi: Duperele David Bowie