David Bowie jako poduszka

Justyna Kierzkowska
03.09.2015 14:57
David Bowie jako poduszka Fot. Etsy.com

Od dawna marzyło się Wam wylądowanie w łóżku ze znanym muzykiem? Jeśli zawsze kręciły Was związki ze znanymi i bogatymi ludźmi z branży muzycznej, to teraz możecie zrealizować swoje głęboko skrywane pragnienia.

Za jedyne 269,13 funtów, czyli w przeliczeniu na złotówki około 1550 zł możecie spędzić nieskończenie wiele nocy z Davidem Bowie'em. Jeśli Waszym zdaniem to za dużo, to dodamy, że w tym wypadku rozmiar jest naprawdę satysfakcjonujący.

Na Etsy.com można kupić wielką poduszkę z podobizną Davida. Poducha ma prawie 170 cm i została ręcznie wykonana z miękkich tkanin. Jest tak wielka, że z powodzeniem może posłużyć również za fotel.

Przeczytaj także

Na stronie można też przeczytać, że ogromna poduszka jest hołdem dla jednego ze słynnych kostiumów, w których występował Ziggy Stardust. Postać i jej historia zostały przedstawione na albumie „The Rise and Fall of Ziggy Stardust and the Spiders from Mars” z 1972 roku. Płyta została sklasyfikowana na 35. miejscu listy 500 albumów wszech czasów magazynu Rolling Stone.

Demi Anter, autorka wielkiej poduszki, proponuje fanom twórczości muzyka również inne gadżety. Zakupić można też mniejsze poduszeczki i miękkie lalki. 

Przeczytaj także

Rodzi się tylko jedno pytanie – czy w tej wersji David Bowie jest bardziej miękki?

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.