David Draiman: Disturbed powróci!

Magda Słomka
02.01.2015 13:52
David Draiman: Disturbed powróci! Fot. materiały prasowe

Dla tych, którzy nie wierzyli w reaktywację amerykańskiego zespołu mamy dobre wieści: lider grupy zapowiedział, że kapela zagości ponownie na scenie. Co jeszcze powiedział?

W 2011 roku muzycy z Disturbed ogłosili zawieszenie działalności. Powodem takiej decyzji według Draimana był ponoć kryzys muzyki rockowej. Artyści zdecydowali się na przerwę, aby powrócić w lepszym momencie dla przemysłu muzycznego. Ostatni studyjny album zespołu to „Asylum” wydany w 2010 roku. W ręce fanów w roku zawieszenia Disturbed zdążyła jeszcze wpaść płyta kompilacyjna „The Lost Children”.

Dokładna data reaktywacji nie jest jeszcze znana. Skąd wieści o powrocie kapeli? Spójrzcie sami! Lider Disturbed napisał na swoim Twitterze, że zespół powróci, jednak sam muzyk nie ma pojęcia kiedy.

disturbed twitter

Fani są bardzo podekscytowani tą wiadomością. Draiman jednak postanowił ugasić ich podniecenie, pisząc na Facebooku:

Do wiadomości wszystkich tych, którzy myśleli, że Disturbed się rozpadło i to, co napisałem wcześniej było jakąś nowiną dla niektórych ludzi. Zawsze mówiliśmy, że po prostu robimy sobie przerwę, nie kończymy działalności.

Definicja przerwy = luka lub zawieszenie czegoś w przestrzeni, czasie czy ciągłości.

Nie ma więc w tym niczego nowego – cały czas to samo stare gówno... LOL.

Untitled

On to dopiero potrafi ostudzić emocje...

Draiman złożył swoim fanom zagadkowe życzenia noworoczne:

Bądźcie dobrzy dla innych ludzi. Sprawmy, że 2015 będzie rokiem godnym zapamiętania, miejmy nadzieję, że z pozytywnych powodów, dla odmiany!

W ramach oczekiwania, umilcie sobie czas przypominając sobie jak brzmiał utwór „Asylum” z piątej studyjnej płyty Disturbed.

LOL

Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.