20.12.2017 11:38

David Draiman (Disturbed) zrobił sobie sesję zdjęciową w klimacie „Gwiezdnych wojen”

Wokalista Disturbed z okazji premiery „Ostatnich Jedi” sam postanowił wcielić się w rycerza ciemnej strony Mocy.

David Draiman (Disturbed) zrobił sobie sesję zdjęciową w klimacie „Gwiezdnych wojen”
foto: kadr z wideo

Ósmy epizod sagi „Star Wars”, czyli „Ostatni Jedi” to z pewnością jeden z najgłośniejszych filmów 2017 roku. Jest ogromnym wydarzeniem popkulturalnym – po prostu nie wypada go nie obejrzeć. Jak zawsze przy okazji premiery „Gwiezdnych wojen”, jako ich fani ujawniają się kolejne znane osoby, nie tylko ze środowiska filmowego.

Miłośników zmagań jasnej i ciemnej strony Mocy nie brakuje także wśród muzyków rockowych. Wielu decydowało się na dość oczywisty hołd, jakim jest skomponowanie utworu nawiązującego w jakiś sposób do „Star Wars” – byli to między innymi Tenacious D, Queens Of The Stone Age i Blink-182. David Draiman z Disturbed postanowił uczcić wyjątkowe wydarzenie, jakim była premiera „Ostatnich Jedi”, w bardziej oryginalny sposób.

Wokalista wraz z całą swoją rodziną zorganizował sobie sesję zdjęciową w „starwarsowym” klimacie, której autorem był Sanjay N Patif. Jej efektem była niezwykła kartka świąteczna, na której państwo Draimanowie zostali przedstawieni jako galaktyczni wojownicy (sądząc po czerwonym kolorze mieczy świetlnych, Sithowie), na tle znanych każdemu fanowi gwiezdnej sagi motywów, takich jak szturmowcy i myśliwce TIE. Każdy fan „Gwiezdnych wojen” chciałby znaleźć taką kartkę w swojej skrzynce pocztowej!

disturbed

A tak prezentowała się wcześniejsza kartka, nawiązująca do filmu „Przebudzenie Mocy”:

disturbed3

Kulisy sesji zobaczyć możemy w filmiku udostępnionym na Facebooku zespołu.

Chcielibyście zrobić sobie taką sesję? Jaką postać moglibyście odtworzyć?

Maciej Koprowicz
Tagi: Duperele Disturbed