David Draiman z Disturbed: Roger Waters jest chory, narkotyki wypaliły mu komórki mózgowe

Joanna Chojnacka
02.07.2019 15:22
David Draiman z Disturbed: Roger Waters jest chory, narkotyki wypaliły mu komórki mózgowe Fot. Amy Harris/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Wokalista Disturbed, David Draiman po raz kolejny ostro wypowiedział się na temat bojkotu Izraela przez muzyków. Znów oberwało się Rogerowi Watersowi.

Wielu artystów nie zgadza się z sytuacją panującą w Izraelu. Również muzycy zarzucają Izraelczykom łamanie praw człowieka arabskich mieszkańców Palestyny. W związku z tym postanowili nie występować w nim i namawiać do tego innych wykonawców. Na czele artystów podzielających te poglądy jest Roger Waters, który próbował doprowadzić między innymi do odwołania koncertu tribute bandu Pink Floyd w kraju na Bliskim Wschodzie. Muzyk bojkotował także występ Madonny na Eurowizji.

David Draiman z Disturbed: Roger Waters jest chory

Po drugiej stronie barykady stoi David Draiman. Wokalista Disturbed podkreśla, że muzyką można łagodzić obyczaje, a pozbawianie całego narodu możliwości słuchania ulubionych wykonawców przez decyzje rządzących jest niesprawiedliwe i krzywdzące. Muzyk twierdzi też, że nienawiść rodzi nienawiść. W jednym z wywiadów nazwał nawet Watersa i jego zwolenników nazistami.

Przeczytaj także

W rozmowie z izraelskim radiem Met Al Metal, Draiman po raz kolejny został poproszony o skomentowanie zachowania Rogera Watersa. Muzyk również tym razem nie pozostawił na artyście Pink Floyd suchej nitki.

Ten człowiek jest tak pochłonięty psychozą i własną nienawiścią, że ma urojenia. Jest naprawdę bardzo chory. Po swoich występach w Izraelu wymyślał niestworzone historie.

To jest facet, który właśnie cieszył się z gitary, którą otrzymał od Nicolása Maduro z Wenezueli. Na litość boską, to jeden z najbardziej brutalnych dyktatorów na świecie. (...) Narkotyki spaliły mu kilka ważnych komórek mózgowych. Ten facet nie ma wszystkich w domu.

Zobacz też: Disturbed opublikował teledysk do utworu "No More" 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.