Dwóch Davidów Draimanów pojawiło się na koncercie Disturbed [WIDEO]

17.05.2019 10:45
David Draiman |undefined Fot. : Amy Harris/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Na ostatnim koncercie Disturbed, wokalistę zespołu, Davida Draimana spotkała przemiła niespodzianka i niemałe zaskoczenie. Frontman poznał na występie swojego sobowtóra.

Chyba każdy z nas zastanawiał się kiedyś, czy kiedykolwiek spotka swojego sobowtóra. Jeszcze ciekawiej się robi, kiedy przypominamy jakąś słynną osobę. Tak było w przypadku Davida Kuntza-Angela, który wyglądał jak David Lee Roth. Mężczyzna podawał się za wokalistę Van Halen i wykorzystywał to w okropnych celach. Davidowi zarzuca się szereg przypadków molestowania dziewcząt, których dopuszczał się od 2006 roku na terenie prowincji Kolumbia Brytyjska. Jednak są także ludzie, którzy budzą skojarzenia z popularnymi artystami, nie wykorzystują tego w zły sposób.

Sobowtór Davida Draimana na koncercie Disturbed

Przeczytaj także

Z miłym zaskoczeniem spotkał się niedawno David Draiman, który podczas koncertu z grupą Disturbed w Wielkiej Brytanii, poznał swojego sobowtóra. Wszystko miało miejsce 15 maja 2019 roku podczas występu w O2 Apollo w Manchesterze. Carlos Pau-Real - fan, który jest łudząco podobny do Draimana, dołączył do zespołu na scenie. Frontman nie mógł wyjść z podziwu. Disturbed zrobiło sobie nawet pamiątkowe zdjęcie z Carlosem.

Sobowtór Davida Draimana

Całe zajście zarejestrowali fani, którzy byli obecni na tym koncercie:

Disturbed w Polsce 2019

Koncert Disturbed w Polsce 2019 zbliża się wielkimi krokami. Już 20 czerwca 2019 roku na warszawskim Torwarze będzie można usłyszeć grupę, która podbiła serca słuchaczy coverem Sound of Silence". Wejściówki można nabyć za pośrednictwem strony LiveNation.pl.

Zobacz także: >>Davin Draiman z Disturbed przerwał koncert, żeby pomóc dziewczynie w pogo<<

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.