David Ellefson przerwał milczenie po wyrzuceniu z Megadeth. Będzie pozew

27.05.2021 12:53
David Ellefson wyrzucony z Megadeth Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Basista postanowił skomentować seks aferę, z powodu której został wyrzucony z Megadeth.

Megadeth rozstał się z basistą Davidem Ellefsonem po tym, jak do sieci wyciekły jego erotyczne nagrania z młodszą kobietą. W związku z tym pojawiły się zarzuty, że muzyk był w intymnych stosunkach z nieletnią. Kobieta wydała oświadczenie, że była pełnoletnia i zgodziła się na relację z muzykiem. Megadeth wyznał, że podjęcie decyzji o rozstaniu nie było łatwe, ale już wcześniej relacje między muzykami były napięte. David Ellefson postanowił w końcu odnieść się do całego tego zamieszania.

Polecamy

David Ellefson przerwał milczenie po wyrzuceniu z Megadeth. Będzie pozew

Basista wydał oświadczenie, w którym odniósł się do seks afery. Ellefson zamierza zgłosić sprawę wycieku nagrań do sądu:

Niedawno bardzo prywatne nagrania zostały nielegalnie wrzucone do sieci i postawiono mi fałszywe zarzuty. Czynności na tym wideo odbyły się między 2 dorosłymi osobami i zostały nagrane bez mojej wiedzy. Współpracuję z policją, by złożyć pozew o publikację pornografii osobie, która udostępniła nagrania. Moi prawnicy przygotowują pozew o zniesławienie. Ta osoba poniesie najsurowsze konsekwencje prawne.

Krótko również nawiązał do Megadeth:

Chcę spędzić ten czas z moją rodziną. Życzę kolegom z zespołu udanej nadchodzącej trasy.

Ellefson jest 27 lat w związku małżeńskim z Julie, para ma dwójkę dzieci. Kapela na razie nie podała, kto zastąpi basistę na koncertach, chociaż trasa Megadeth wystartuje już niedługo, bo 20 sierpnia 2021.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.