David Ellefson przyznał się do "internetowej masturbacji" z udziałem młodej kobiety

09.06.2021 14:05
David Ellefson przyznał się do "internetowej masturbacji" z udziałem młodej kobiety Fot. Xinhua/Photoshot/REPORTER/East News

W sprawie Davida Ellefsona pojawiły się nowe informacje. Z policyjnego raportu wynika, że basista przyznał się do "czterech czy pięciu spotkań online" z młodą kobietą.

David Ellefson przyznał się policji do masturbowania się online z kobietą

Portale plotkarskie otrzymały dostęp do policyjnego raportu w sprawie Davida Ellefsona. Basista przyznał się policji do tego, że "4 lub 5 razy spotkał się online z młodą kobietą" i podczas spotkania oboje się masturbowali. Nadal utrzymuje również, że zamierza pozwać osobę, która udostępniła intymne nagrania w sieci.

Polecamy

Ellefson wyjaśnił, że poznał holenderską kobietę w 2019 roku podczas rozdawania autografów. Basista wyjaśnił, że spotkali się rok później, gdy muzyk znów pojawił się w Holandii, jednak wówczas "tylko rozmawiali i nie doszło do fizycznego kontaktu". 

Megadeth rozstał się z basistą Davidem Ellefsonem po tym, jak do sieci wyciekły jego erotyczne nagrania z młodszą kobietą. W związku z tym pojawiły się zarzuty, że muzyk był w intymnych stosunkach z nieletnią. Kobieta wydała oświadczenie, że była pełnoletnia i zgodziła się na relację z muzykiem.

Polecamy

Zespół wyznał, że podjęcie decyzji o rozstaniu nie było łatwe, ale już wcześniej relacje między muzykami były napięte. David Ellefson postanowił w końcu odnieść się do całego tego zamieszania.

Basista wydał oświadczenie, w którym odniósł się do seks afery. Ellefson zamierza zgłosić sprawę wycieku nagrań do sądu:

Niedawno bardzo prywatne nagrania zostały nielegalnie wrzucone do sieci i postawiono mi fałszywe zarzuty. Czynności na tym wideo odbyły się między 2 dorosłymi osobami i zostały nagrane bez mojej wiedzy. Współpracuję z policją, by złożyć pozew o publikację pornografii osobie, która udostępniła nagrania. Moi prawnicy przygotowują pozew o zniesławienie. Ta osoba poniesie najsurowsze konsekwencje prawne.

Megadeth nadal poszukuje kogoś, kto zastąpi Ellefsona - w końcu już w sierpniu 2021 roku rusza ich trasa koncertowa z Lamb of God i Trivium.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.