David Ellefson przyznał się do "internetowej masturbacji" z udziałem młodej kobiety

09.06.2021 14:05
David Ellefson przyznał się do "internetowej masturbacji" z udziałem młodej kobiety Fot. Xinhua/Photoshot/REPORTER/East News

W sprawie Davida Ellefsona pojawiły się nowe informacje. Z policyjnego raportu wynika, że basista przyznał się do "czterech czy pięciu spotkań online" z młodą kobietą.

David Ellefson przyznał się policji do masturbowania się online z kobietą

Portale plotkarskie otrzymały dostęp do policyjnego raportu w sprawie Davida Ellefsona. Basista przyznał się policji do tego, że "4 lub 5 razy spotkał się online z młodą kobietą" i podczas spotkania oboje się masturbowali. Nadal utrzymuje również, że zamierza pozwać osobę, która udostępniła intymne nagrania w sieci.

Polecamy

Ellefson wyjaśnił, że poznał holenderską kobietę w 2019 roku podczas rozdawania autografów. Basista wyjaśnił, że spotkali się rok później, gdy muzyk znów pojawił się w Holandii, jednak wówczas "tylko rozmawiali i nie doszło do fizycznego kontaktu". 

Megadeth rozstał się z basistą Davidem Ellefsonem po tym, jak do sieci wyciekły jego erotyczne nagrania z młodszą kobietą. W związku z tym pojawiły się zarzuty, że muzyk był w intymnych stosunkach z nieletnią. Kobieta wydała oświadczenie, że była pełnoletnia i zgodziła się na relację z muzykiem.

Polecamy

Zespół wyznał, że podjęcie decyzji o rozstaniu nie było łatwe, ale już wcześniej relacje między muzykami były napięte. David Ellefson postanowił w końcu odnieść się do całego tego zamieszania.

Basista wydał oświadczenie, w którym odniósł się do seks afery. Ellefson zamierza zgłosić sprawę wycieku nagrań do sądu:

Niedawno bardzo prywatne nagrania zostały nielegalnie wrzucone do sieci i postawiono mi fałszywe zarzuty. Czynności na tym wideo odbyły się między 2 dorosłymi osobami i zostały nagrane bez mojej wiedzy. Współpracuję z policją, by złożyć pozew o publikację pornografii osobie, która udostępniła nagrania. Moi prawnicy przygotowują pozew o zniesławienie. Ta osoba poniesie najsurowsze konsekwencje prawne.

Megadeth nadal poszukuje kogoś, kto zastąpi Ellefsona - w końcu już w sierpniu 2021 roku rusza ich trasa koncertowa z Lamb of God i Trivium.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.