David Ellefson został wyrzucony z Megadeth. Powodem seks skandal

25.05.2021 12:44
David Ellefson wyrzucony z Megadeth Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Przeczytajcie oficjalne oświadczenie Megadeth w sprawie rozstania z basistą, Davidem Ellefsonem.

Niestety współzałożyciel Megadeth, David Ellefson nie jest już członkiem zespołu, o czym oficjalnie poinformowała kapela w swoich social mediach. Okazuje się, że powodem takiej decyzji był wyciek erotycznych nagrań z basistą w roli głównej.

Polecamy

David Ellefson został wyrzucony z Megadeth. Powodem seks skandal

W oświadczeniu Megadeth możemy przeczytać:

Podjęcie tej decyzji nie było łatwe. Nie znamy wszystkich szczegółów tego, co się wydarzyło, ale nasze relacje były już napięte i to co ujawniono sprawiło, że nasza dalsza współpraca nie jest możliwa.

Zespół wyznał, że nie może się doczekać letnich koncertów, ale nie podał, kto zastąpi Davida Ellefsona w Megadeth.

Na początku maja do sieci trafiły erotyczne nagrania i zdjęcia basisty, które wysyłał do młodej kobiety. Internauci doszli do wniosku, że dziewczyna jest nieletnia. Ellefson wydał oświadczenie wyznając, że nie jest dumny z tych nagrań, ale są to materiały dotyczące relacji dwóch dorosłych osób, które zostały wyrwane z kontekstu.

Dziewczyna, która brała udział w nagraniach, oświadczyła, że jest pełnoletnia i brała udział w nagraniach dobrowolnie. Ellefson jest 27 lat w związku małżeńskim z Julie, para ma dwójkę dzieci.

Nie jest to pierwsze odejście Ellefsona z zespołu. Basista opuścił Megadeth w 2002 roku i wrócił w 2010 roku.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.