Dawid Podsiadło będzie sprzedawać nową płytę „Małomiasteczkowy” w kiosku w Warszawie?

Aleksandra Degórska
19.10.2018 11:24
Dawid Podsiadło będzie sprzedawać nową płytę „Małomiasteczkowy” w kiosku w Warszawie? Fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie pojawił się zielony, mały kiosk. Zobaczcie, jak prezentuje się kiosk Podsiadły!

19 października 2018 ukazała się nowa płyta Dawida Podsiadły „Małomiasteczkowy”. Wydany u progu wakacji singel „Małomiasteczkowy” stał się przebojem polskiego lata 2018. Drugim singlem, zapowiadającym płytę jest utwór „Nie ma fal”.

Podsiadło lubi zaskakiwać i w ciekawy sposób promuje najnowszy album. We wrześniu 2018 na oficjalnym profilu muzyka pojawił się numer telefonu. Gdy ktoś dzwonił na ten numer okazywało się, że po drugiej stronie był Wróżbita Dawid, który zadaje pytanie i podaje nazwę profilu na Instagramie - maloprofilowy. To właśnie tam pojawiły się informacje dotyczące nowej płyty. 

Kup nową płytę Dawida Podsiadły „Małomiasteczkowy” w kiosku przed Pałacem Kultury i Nauki

Myśleliście, że Podsiadło Was już nie zaskoczy? Otóż przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie pojawił się zielony kiosk z napisem „Muzyka/Prasa/Bilety/Podsiadło”, który startuje o godzinie 12:00. Zapewne znajdziemy tam najnowszy krążek Podsiadło.

Dawid Podsiadło z nową płytą „Małomiasteczkowy”

Dawid Podsiadło po raz pierwszy zaśpiewał całą płytę po polsku. Na „Małomiasteczkowym” Podsiadło porusza niełatwe tematy – od problemów z komunikacją związku, przez ciemne strony sławy po poszukiwanie w sobie siły i odwagi. Muzyk powierzył swój los w ręce producenta Bartosza Dziedzica, który stoi za sukcesami albumów „Granda” Moniki Brodki i „Składam się z ciągłych powtórzeń” Artura Rojka.
Panowie postanowili również zerwać z dotychczasowym, poprockowym charakterem muzyki Dawida, o czym wspomniał sam muzyk:

Na początku naszej współpracy Bartek powiedział, że chciałby zrobić przebojową płytę. Twierdził, że bardziej zaskakujące będzie, jeśli zrobię kilka przyjemnych, chwytliwych piosenek, niż gdybym próbował sił w muzyce alternatywnej. Ja też uznałem zrobienie dobrej popowej płyty za dużo większe wyzwanie i chciałem się z nim zmierzyć.

Artysta - wspólnie ze Stowarzyszeniem „mali bracia Ubogich” i platformą Allegro Charytatywni - ponownie organizuje akcję licytowania specjalnych wejściówek na swoje koncerty z możliwością osobistego spotkania z wokalistą. Całkowity dochód z licytacji Złotych Biletów na Allegro Charytatywni ponownie zostanie przeznaczony na działalność Stowarzyszenia „mali bracia Ubogich”, które przeciwdziała marginalizacji osób starszych, łamie stereotypy na temat starości i alarmuje społeczeństwo o trudnej sytuacji seniorów w Polsce.

Dawid Podsiadło - trasa koncertowa 2018

Albumowi towarzyszy jesienna trasa koncertowa. Sprawdźcie, gdzie zagrał Dawid Podsiadło.

 • 27 października 2018 – Katowice (Spodek)
 • 4 listopada 2018 – Wrocław (Hala Stulecia) SOLD OUT
 • 20 listopada 218 – Wrocław (Hala Stulecia)
 • 23 listopada 2018 – Kraków (TAURON Arena Kraków)
 • 29 listopada 2018 – Gdańsk/Sopot (ERGO ARENA)
 • 1 grudnia 2018 – Szczecin (Netto Arena)
 • 4 grudnia 2018 – Poznań (Hala Arena)
 • 5 grudnia 2018 – Poznań (Hala Arena) SOLD OUT
 • 6 grudnia 2018– Poznań (Hala Arena) SOLD OUT
 • 8 grudnia 2018 – Warszawa (Torwar) SOLD OUT
 • 16 grudnia 2018 – Warszawa (Torwar) SOLD OUT
 • 17 grudnia 2018 – Warszawa (Torwar) SOLD OUT
 • 18 grudnia 2018 – Warszawa (Torwar)
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.