22.05.2019 13:02

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway wyprzedali Stadion Narodowy zaledwie w kilka dni

Koncert Dawida Podsiadły i Taco Hemingwaya odbędzie się 28 września 2019 roku. Fani artystów spotkają się na Stadionie Narodowym w Warszawie w komplecie.

Dawid Podsiadło
foto: kadr z wideo/Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway to młodzi artyści, którzy od kilku lat cieszą się w Polsce niesłabnącą popularnością. Oprócz dużego talentu i ciekawej osobowości muzyków łączy także duży sukces. Wokaliści wyprzedają do ostatniego biletu największe kluby w naszym kraju i to w zawrotnym tempie. "Wielkomiejski Tour" Dawida przewidywał początkowo 31 występów, a bilety na wydarzenia zniknęły w zaledwie 4 minuty.

Muzycy połączyli już wcześniej swoje siły nagrywając wspólną wersję hitu "Tamagotchi", która pojawiła się na albumie "0,25 mg" duetu Taconafide. Tym razem zagrają wspólny koncert na warszawskim Stadionie Narodowym.

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na Narodowym: Bilety wyprzedane

Obaj artyści zapowiedzieli, że planowany występ będzie ich ostatnim koncertem w tym roku. Najwyraźniej to zachęciło fanów artystów do kupna biletów. Pula wejściówek w przedsprzedaży rozeszła się w rekordowe 2 minuty. Zainteresowanie biletami było tak ogromne, że fani zablokowali serwery dystrybutora.

Festiwal
Festiwal
Przeczytaj także Bilety na jeden z najpopularniejszych festiwali na świecie wyprzedały się w 12 minut. Fani są oburzeni

Sprzedaży właściwej puli biletów podjął się serwis ebilet.pl, na którym aktualnie nie ma już dostępnych na wydarzenie wejściówek. I chociaż organizatorzy koncertu nie podali liczby biletów, które trafiły do obiegu, to z informacji o pojemności Stadionu Narodowego wiemy, że obiekt podczas imprez muzycznych jest w stanie zmieścić niemal 73 tysiące osób.

podsiadło hemingway

Jeśli muzycy faktycznie wyprzedali taką liczbę wejściówek w niecały tydzień, oznacza to, że mamy do czynienia z rekordem obiektu. Jak podaje glamrap.pl, największy koncert, jaki odbył się na Stadionie Narodowym to występ grupy Coldplay z liczbą 57 tysięcy sprzedanych biletów.

Zdążyliście kupić bilet na koncert?

Zobacz także: Fani Dawida Podsiadły stworzyli cover i obrazkowy teledysk do utworu "Dżins" 

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Dawid Podsiadło