Dawid Podsiadło otworzył sklep z "miałomiasteczkowymi" ubraniami. Strona internetowa padła przez ilość fanów

07.07.2020 15:25
Dawid Podsiadło otworzył sklep z "miałomiasteczkowymi" ubraniami. Strona internetowa padła przez ilość fanów Fot. Adam Burakowski/REPORTER/East News

Sprawdźcie, co możecie kupić w internetowym sklepie Podsiadły. Warto się śpieszyć, bo już część rzeczy się wyprzedała.

Z powodu pandemii wielu muzyków musiało odwołać swoje występy. Artyści decydują się na koncerty online oraz sprzedaż specjalnego merchu, by podtrzymać kontakt z fanami i jakoś przetrwać finansowo. W tym niełatwym dla muzyków czasie, Podsiadło postanowił uruchomić sklep online z płytami, ubraniami oraz gadżetami promującymi ostatnią jego płytę "Małomiasteczkowy". Zainteresowanie merchem było tak spore, że strona Podsiadły padła.

Dawid Podsiadło otworzył sklep z "miałomiasteczkowymi" ubraniami. Strona internetowa padła przez ilość fanów

Na stronie https://merch.dawidpodsiadlo.pl znajdziemy m.in. koszulki, bluzy, czapki, skarpetki, plakaty oraz płyty i winyle. Ceny wahają się od 29 złotych do 200 złotych. Część produktów już została wyprzedana, chociaż Podsiadło poinformował swoich fanów o stronie 3 lipca 2020.

Przeczytaj także

Dawid Podsiadło - przeniesione daty koncertów

Podsiadło planował 3 koncerty stadionowe w czerwcu tego roku. Niestety żaden nie odbędzie się w ustalonym wcześniej terminie.

Koncert w Chorzowie, który miał odbyć się 7 czerwca 2020 na Stadionie Śląskim, został przełożony na 12 czerwca 2021 roku. Gdański występ zaplanowany na 13 czerwca 2020 na Stadionie Energa Gdańsk, odbędzie się 5 czerwca 2021 roku. Koncert we Wrocławiu nie odbędzie się 20 czerwca 2020 roku, a 19 czerwca 2021. Podsiadło zagra na Stadionie Wrocław. 

Zobacz także: Dawid Podsiadło ogłosił nowe daty koncertów i opublikował nagranie ze swojego największego występu

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.