23.05.2019 13:05

Borys Szyc i Magdalena Cielecka w nowym klipie Dawida Podsiadły. Zobacz teledysk do singla "Trofea"

Zobaczcie, jak prezentuje się najnowszy teledysk Dawida Podsiadły.

Dawid Podsiadło klip
foto: kadr z wideo

19 października 2018 roku ukazał się album "Małomiasteczkowy", który spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem fanów oraz krytyków. Już pierwszy singiel "Małomiasteczkowy" stał się radiowym hitem. Kolejny kawałek "Nie ma fal" również przypadł do gustu słuchaczom. Nic zatem dziwnego, że krążek ma już status diamentowej płyty. Sukces płyty przełożył się również na duże zainteresowanie koncertami wokalisty - bilety na "Wielkomiejski Tour" wyprzedały się w 4 minuty. Co więcej Podsiadło wystąpi razem z Taco Hemingwayem na Stadionie Narodowym w Warszawie i wejściówki na to wydarzenie rozeszły się w zaledwie kilka dni.

Dawid Podsiadło zaprezentował nowy klip do singla "Trofea" [WIDEO]

Wokalista ma powody do świętowania i postanowił dać swoim fanom prezent - nowy teledysk do piosenki "Trofea", którego premiera odbyła się 23 maja 2019. W klipie zagrali m.in. Agata Buzek, Wiktor Zborowski, Borys Szyc czy Magdalena Cielecka.

Dawid Podsiadło
Dawid Podsiadło
Przeczytaj także Dawid Podsiadło zagrał cover Coldplay na koncercie w Krakowie

Jedna z fanek Dawida Podsiadły postanowiła stworzyć fanowskie klipy do "Nie Kłami" oraz "Dżins", które stały się hitami internetu. W teledyskach pojawiły się rysunki i wydzieranki dziewczyny, która działa pod pseudonimem Blond Myszy.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Dawid Podsiadło