14.02.2019 12:01

Dawid Podsiadło potwierdził ukryty przekaz w piosence "Małomiasteczkowy"

Wokalista w końcu przyznał się, że słuchając piosenki "Małomiasteczkowy" od tyłu, odkrywamy ukryty przekaz.

Dawid Podsiadło
foto: Karol Makurat/REPORTER/East News

Zacznijmy od początku - Dawid Podsiadło wydał swój album "Małomiasteczkowy" 19 października 2018. Jeden z polskich YouTuberów zauważył, że słuchając utworu "Nie ma fal" od tyłu znajdujemy ukryte znaczenie. Również odtwarzając singiel "Małomiasteczkowy" od tyłu okazuje się, że w refrenie słyszymy słowa "Hej, Bieszczady mają moc!".

Dawid Podsiadło potwierdził ukryty przekaz w piosence "Małomiasteczkowy"

Muzyk na początku lutego 2019 wrzucił na swój profil na Facebooku post, w którym pojawił się dopisek "PS: Hej, Bieszczady dają moc!" - czy to oznaczało, że Podsiadło potwierdził, iż w piosence rzeczywiście jest ukryte znaczenie?

Dawid Podsiadło: 10 największych przebojów wokalisty
Dawid Podsiadło: 10 największych przebojów wokalisty
Przeczytaj także Dawid Podsiadło: 10 największych przebojów wokalisty

Stało się to dopiero podczas gali Bestsellerów Empiku 2018, na której pojawił się Dawid Podsiadło. Muzyk zagrał utwór "Małomiasteczkowy" w nowej wersji. Po tym, jak wokalista zakończył swój występ na scenie pojawił się prowadzący programu Marcin Prokop, który zacytował słowa refrenu od tyłu, czyli "Hej, Bieszczady dają moc". Zapytał Dawida, czy rzeczywiście tak brzmi refren od tyłu i Podsiadło potwierdził ukryty przekaz piosenki "Małomiasteczkowy".

Ostatnio Katarzyna Nosowska sięgnęła po repertuar Podsiadły i przerobiła utwór "Małomiasteczkowy", pod który stworzyła tekst dotyczący odstrzału dzików.

Dawid Podsiadło na trasie "Wielkomiejski Tour"

Wokalista ma pełne ręce roboty - 31 koncertów w ramach trasy "Wielkomiejski Tour" sprzedał w 4 minuty. Z tego też powodu artysta ogłosił dodatkowe koncerty i w sumie Podsiadło zagra 53 koncerty w 32 miastach od lutego 2019.    

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Dawid Podsiadło