Dawid Podsiadło sprzedaje swój Małomiasteczkowy Kiosk na aukcji WOŚP

Joanna Chojnacka
08.01.2019 14:49
Dawid Podsiadło sprzedaje swój Małomiasteczkowy Kiosk na aukcji WOŚP Fot. kadr z wideo/Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Kiosk w którym Dawid Podsiadło sprzedawał swoje płyty między innymi pod PKiN w Warszawie idzie pod młotek. Muzyk przekazał go na aukcję WOŚP.

Dawid Podsiadło odhacza sukces za sukcesem. Jego "Małomiasteczkowy Tour" był oblegany przez fanów, jednak to druga odsłona trasy "Wielkomiejski Tour" pobiła rekord szybkości w sprzedaży biletów. Podsiadło ogłosił "sold out" 31 koncertów 4 minuty po tym, jak umożliwiono słuchaczom zakup wejściówek. Muzyk jest wdzięczny fanom za oddanie i zaskakuje ich coraz to nowymi niespodziankami. Przygotował np. "Małomiasteczkową" krzyżówkę w centrum Warszawy oraz sprzedawał swoje płyty w kiosku pod Pałacem Kultury.

Podsiadło sprzedaje swój Małomiasteczkowy Kiosk

Wokalista uznał, że z małego kiosku będzie można zrobić jeszcze jeden dobry użytek. Przekazał budynek na aukcję, z której dochód zostanie przeznaczony na rzecz Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co więcej, muzyk obiecał, że osobiście dostarczy Małomiasteczkowy Kiosk na teren nowego właściciela. Na razie cena budki osiągnęła niewiele ponad tysiąc złotych. Podsiadło zachęcił aktywnego licytowania w filmie i opisie aukcji:

To jest Małomiasteczkowy Kiosk. Mogliście mnie widzieć w nim jak sprzedawałem draże Korsarze pod Pałacem Kultury i Nauki  oraz na Małomiasteczkowej Trasie. Teraz możesz go kupić – tak, mam na myśli kiosk. Oczywiście z dostawą, bo wiadomo, że nie damy rady Ci go wysłać. Zwycięzcy aukcji kiosk dostarczę osobiście, i nawet coś w nim sprzedam. 
- Dawid Podsiadło 

Podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wolontariusze z całego kraju i nie tylko będą zbierać pieniądze na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.