Dawid Podsiadło sprzedał swój Małomiasteczkowy Kiosk na aukcji WOŚP za zawrotną kwotę

Joanna Chojnacka
06.02.2019 17:38
Dawid Podsiadło sprzedał swój Małomiasteczkowy Kiosk na aukcji WOŚP za zawrotną kwotę Fot. kadr z wideo/Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Wokalista Dawid Podsiadło wykorzystał swoją popularność i postanowił przekazać na aukcję WOŚP kiosk, w którym sprzedawał swoją ostatnią płytę. 

Dawid Podsiadło z każdą kolejną płyta i trasą koncertową zdobywa nowych fanów. Występy muzyka cieszą się niesłabnącą popularnością, a hit "Małomiasteczkowy" został już scoverowany i sparodiowany dziesiątki razy, między innymi przez znanych Youtuberów. Podczas gdy fani Dawida doszukują się ukrytych przekazów w jego piosenkach, muzyk wykorzystuje swoje możliwości i próbuje pomagać najbardziej potrzebującym.

Przeczytaj także

Dawid Podsiadło sprzedał swój Małomiasteczkowy Kiosk na aukcji WOŚP

Muzyk chcąc wziąć aktywny udział w 27. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, oddał na aukcję fundacji swój Małomiasteczkowy Kiosk. Budynek jeździł z Dawidem po Polsce podczas Małomiasteczkowej Trasy. To w nim artysta sprzedawał swoje płyty między innymi pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Okazało się, że aukcja to strzał w dziesiątkę, a chętnych do kupna nie zabrakło.

Ostatecznie kiosk został wylicytowany za kwotę 30 200zł, która zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Sprawdź:>>Nosowska w coverze "Małomiasteczkowy" Podsiadły broni dzików<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.