Dawid Podsiadło stworzył domową playlistę z piosenkami Guns N' Roses i Blur. Czego słucha muzyk?

11.05.2020 15:17
Dawid Podsiadło stworzył domową playlistę z piosenkami Guns N' Roses i Blur. Czego słucha muzyk? Fot. TRICOLORS/East News

W ramach akcji Listening Together, znani artyści tworzą swoje playlisty idealne do słuchania podczas gotowania czy sprzątania w domu.

Kilka ostatnich tygodni spędzamy w domach, szukając nowych, kreatywnych sposobów na wykorzystanie wolnego czasu i bycie w kontakcie z bliskimi. Dlatego Spotify postanowił stworzyć nowo uruchomioną kolekcję "Listening Together", gdzie użytkownicy mogą posłuchać utworów polecanych przez polskich i zagranicznych artystów, których oni sami słuchają podczas domowych aktywności.

Dawid Podsiadło stworzył domową playlistę na Spotify z piosenkami Guns N' Roses i Blur. Czego słucha muzyk?

W ramach serii użytkownicy Spotify znajdą zupełnie nowe playlisty i podcasty, stworzone przez zaproszonych do współpracy twórców, podcasterów i influencerów. Margaret i Dawid Podsiadło to tylko niektórzy z artystów, którzy przygotowali listy z rekomendowanymi utworami, które towarzyszą im podczas ulubionych domowych zajęć. 

Przeczytaj także

Gaming z Dawidem Podsiadło to playlista z piosenkami takich twórców, jak min. Queens of the Stone Age, Blur, Mogwai, Guns N' Roses czy Bryn Adams. 

Globalnie w projekt zaangażowali się tacy artyści jak Selena Gomez, Dolly Parton, Normani czy Lil Yachty. Ponadto, w ramach projektu "Listening Together", Spotify uruchomił stronę spotify.com/together, na której każdy z nas może sprawdzić jakie utwory są jednocześnie odsłuchiwane przez użytkowników platformy na całym świecie. Teraz, kiedy dwie nieznajome osoby zaczną w tym samym czasie słuchać tego samego utworu, możemy zobaczyć skąd pochodzą. 

Zobacz także: Dawid Podsiadło przygotował playlistę swoich ulubionych utworów. Muzyk jest fanem rocka?

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.