13.02.2020 12:03

Dawid Podsiadło wystąpił gościnnie w utworze znanego polskiego zespołu [WIDEO]

Dawid Podsiadło w utworze Rasmentalism. Wokalista wystąpił gościnnie w piosence "Numer" z nadchodzącej płyty "Geniusz" hip-hopowego składu.

Dawid Podsiadło
foto: VIPHOTO/East News

Dawid Podsiadło nie narzeka na nadmiar wolnego czasu. Muzyk bezustannie wyprzedaje kolejne koncerty i regularnie występuje dla poszerzającego się grona fanów. Oprócz tego, nie unika współpracy z innymi artystami. Wielokrotnie brał udział w projekcie Męskie Granie czy nagrywał z raperem Taco Hemingwayem. Całkiem niedawno sieć obiegła informacja, że Podsiadło pojawi się gościnnie także na płycie wokalistki Pauliny Przybysz.

Dawid Podsiadło w utworze Rasmentalism

To nie koniec łączenia sił Dawida z innymi artystami. Muzyk po raz kolejny podjął się współpracy z artystami hip-hopowymi. Tym razem nagrał utwór z duetem Rasmentalism. Grupa opublikowała właśnie swój drugi singiel z nadchodzącej płyty "Geniusz", w którym swojego głosu udzielił także jeden z najpopularniejszych wokalistów młodego pokolenia w Polsce.

Dawid Podsiadło
Dawid Podsiadło
Przeczytaj także Dawid Podsiadło przygotował playlistę swoich ulubionych utworów. Muzyk jest fanem rocka?

Piosenkę zatytułowano "Numer". Poza Dawidem w kawałku pojawia się także Vito Bambino z Bitaminy. Utwór trafił już do serwisów streamingowych, a klip do muzyki możecie obejrzeć poniżej:

Dawid Podsiadło nie tylko zaśpiewał w piosence, ale również jest współautorem tekstu do "Numeru".

Zobacz też: Hit Dawida Podsiadły wybrzmiał w Sapporo. Zobacz wideo z Pucharu Świata w skokach narciarskich w Japonii 

Tagi: Rock News Dawid Podsiadło