Dawid Podsiadło wystąpił gościnnie w utworze znanego polskiego zespołu [WIDEO]

13.02.2020 12:03
Dawid Podsiadło wystąpił gościnnie w utworze znanego polskiego zespołu [WIDEO] Fot. VIPHOTO/East News

Dawid Podsiadło w utworze Rasmentalism. Wokalista wystąpił gościnnie w piosence "Numer" z nadchodzącej płyty "Geniusz" hip-hopowego składu.

Dawid Podsiadło nie narzeka na nadmiar wolnego czasu. Muzyk bezustannie wyprzedaje kolejne koncerty i regularnie występuje dla poszerzającego się grona fanów. Oprócz tego, nie unika współpracy z innymi artystami. Wielokrotnie brał udział w projekcie Męskie Granie czy nagrywał z raperem Taco Hemingwayem. Całkiem niedawno sieć obiegła informacja, że Podsiadło pojawi się gościnnie także na płycie wokalistki Pauliny Przybysz.

Dawid Podsiadło w utworze Rasmentalism

To nie koniec łączenia sił Dawida z innymi artystami. Muzyk po raz kolejny podjął się współpracy z artystami hip-hopowymi. Tym razem nagrał utwór z duetem Rasmentalism. Grupa opublikowała właśnie swój drugi singiel z nadchodzącej płyty "Geniusz", w którym swojego głosu udzielił także jeden z najpopularniejszych wokalistów młodego pokolenia w Polsce.

Przeczytaj także

Piosenkę zatytułowano "Numer". Poza Dawidem w kawałku pojawia się także Vito Bambino z Bitaminy. Utwór trafił już do serwisów streamingowych, a klip do muzyki możecie obejrzeć poniżej:

Dawid Podsiadło nie tylko zaśpiewał w piosence, ale również jest współautorem tekstu do "Numeru".

Zobacz też: Hit Dawida Podsiadły wybrzmiał w Sapporo. Zobacz wideo z Pucharu Świata w skokach narciarskich w Japonii 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.