23.12.2019 09:24

Dawid Podsiadło z kolejnym rekordem sprzedaży biletów. Dwa stadiony w jeden dzień

Dawid Podsiadło odhaczył w swojej karierze kolejny rekordowy wynik. Tym razem muzykowi udało się wyprzedać dwa stadiony w Polsce w zaledwie jeden dzień. 

Dawid Podsiadło
foto: Jakub Kaminski/East News

Dawid Podsiadło to jeden z najpopularniejszych w Polsce wokalistów młodego pokolenia. Muzyk od lat bije rekordy sprzedaży, a bilety na jego występy rozchodzą się jak świeże bułeczki. Po największym koncercie w swojej karierze na Stadionie Narodowym, gdzie muzykowi udało się wyprzedać 60 tysięcy biletów, przyszedł czas na kolejny imponujący rekord.

Dawid Podsiadło wyprzedał dwa stadiony w jeden dzień

We wtorek 17 grudnia 2019 roku, Podsiadło zaskoczył wielbicieli ogłoszeniem dwóch wyjątkowych występów. Muzyk zapowiedział, że w przyszłym roku pojawi się na polskich stadionach. Podsiadło napisał na swoim Facebooku, że spotka się z fanami 13 czerwca na Stadionie Energa w Gdańsku oraz 20 czerwca na Stadionie we Wrocławiu. Sprzedaż biletów na wydarzenia rozpoczęła się 19 grudnia na allegro i dzień później na ebilet.pl. Okazało się, że... wejściówki znowu rozeszły się migiem, a wielu fanów nie zdążyło z zakupem.

Dawid Podsiadło
Dawid Podsiadło
Przeczytaj także Podsiadło opublikował nagranie ze Stadionu Narodowego. Zdradził kulisy największego koncertu w karierze

Oba stadiony, na których w przyszłym roku zagra Podsiadło, wyprzedały się w zaledwie 9 godzin. Organizatorzy nie podali informacji o tym, ile dokładnie wejściówek trafiło do puli sprzedaży. Jednak pojemność obu stadionów zarezerwowanych przez Podsiadłę wynosi około 85 tysięcy biletów. Jest to zatem kolejny rekord młodego artysty. 

Oprócz występów stadionowych, Dawid Podsiadło w przyszłym roku ruszy także w obszerną trasę koncertową z akustycznym setem. Tourne pod hasłem "Leśna muzyka" dotrze do kilkunastu miast w całej Polsce. Oczywiście plakat każdej z imprez zdobi napis "sold out". 

Zobacz też: Młoda wokalistka połączyła hity Dawida Podsiadły w jedną piosenkę. Posłuchaj wyjątkowego coveru Sanah

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Dawid Podsiadło