Artyści zachęcają do głosowania w wyborach prezydenckich. Podsiadło: "Chcę żyć w tolerancyjnym kraju"

25.06.2020 12:29
Artyści zachęcają do głosowania w wyborach prezydenckich. Podsiadło: "Chcę żyć w tolerancyjnym kraju" Fot. Adam Burakowski/REPORTER/East News

Posłuchajcie, z jakiego powodu polscy artyści, m.in. Dawid Podsiadło, Krzysztof Zalewski czy Artur Rojek wybiorą się na wybory prezydenckie.

28 czerwca 2020 odbędą się wybory prezydenckie. Wiele polskich gwiazd postanowiło wziąć udział w akcji #milionypowodow, w ramach której zachęcają innych do wybrania się na wybory i opowiadają, dlaczego oni również będą głosować. W akcję zaangażowali się m.in. Dawid Podsiadło, Krzysztof Zalewski, Brodka czy Artur Rojek.

Artyści zachęcają do głosowania w wyborach prezydenckich. Podsiadło: "Chcę żyć w tolerancyjnym kraju"

Wokalista Dawid Podsiadło w krótkim filmiku wyznał, że "zagłosuję, bo chcę żyć w tolerancyjnym kraju". Jego nagranie zachęcające innych do pójścia na wybory ma już 46 tysięcy polubień.

Zobacz także: Sztab Dudy wykupił reklamy przy filmie o homofobii prezydenta. Youtuber wpłacił pieniądze na fundację LGBT

Obejrzyjcie nagranie, w którym możecie usłyszeć powody wielu polskich gwiazd, dlaczego i zagłosują 28 czerwca:

Zobacz także: Kandydaci na prezydentów w wersji fantasy. Zobaczcie ciekawe grafiki

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.