Dawid Podsiadło zagra nowy materiał na nadchodzących koncertach

26.08.2020 12:12
Dawid Podsiadło zagra nowy materiał na nadchodzących koncertach Fot. Karol Makurat/REPORTER/ East News

Dawid Podsiadło wykona nowe piosenki na trasie "Leśna muzyka". Co więcej zapowiedział, że każdy koncert będzie podzielony na dwa wydarzenia, by zmniejszyć ilość widzów.

Z powodu pandemii koronawirusa Dawid Podsiadło musiał przełożyć swoją trasę "Leśna muzyka" na grudzień. Pierwszy koncert odbędzie się 8 grudnia 2020 w Warszawie i muzyk postanowił podzielić się informacjami związanymi z tymi wydarzeniami. Okazuje się, że na nadchodzących koncertach usłyszymy nowe piosenki Podsiadły.

Dawid Podsiadło zagra nowy materiał na nadchodzących koncertach

Artysta poinformował swoich fanów, że każdy koncert będzie podzielony na dwa identyczne wydarzenia, co spowoduje, że na wydarzeniu zostanie wypełnionych maksymalnie 50% miejsc siedzących. Posiadacze biletów zostali poinformowani o szczegółach mailowo. W związku z takimi zmianami pojawią się ostatnie sztuki biletów, które będzie można zakupić na stronie ebilet.pl.

Przeczytaj także

Co więcej, Podsiadło zdradził, że na trasie "Leśna muzyka" fani usłyszą nowe piosenki! Przeczytajcie cały wpis muzyka:

Fanów na pewno zainteresuje również sklep z "małomiasteczkowymi" ubraniami i płytami. Na stronie https://merch.dawidpodsiadlo.pl znajdziemy m.in. koszulki, bluzy, czapki, skarpetki, plakaty oraz płyty i winyle. Ceny wahają się od 29 złotych do 200 złotych.

Zobacz także: Dawid Podsiadło otworzył sklep z "miałomiasteczkowymi" ubraniami. Strona internetowa padła przez ilość fanów

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.