26.08.2020 12:12

Dawid Podsiadło zagra nowy materiał na nadchodzących koncertach

Dawid Podsiadło wykona nowe piosenki na trasie "Leśna muzyka". Co więcej zapowiedział, że każdy koncert będzie podzielony na dwa wydarzenia, by zmniejszyć ilość widzów.

Dawid Podsiadło
foto: Karol Makurat/REPORTER/ East News

Z powodu pandemii koronawirusa Dawid Podsiadło musiał przełożyć swoją trasę "Leśna muzyka" na grudzień. Pierwszy koncert odbędzie się 8 grudnia 2020 w Warszawie i muzyk postanowił podzielić się informacjami związanymi z tymi wydarzeniami. Okazuje się, że na nadchodzących koncertach usłyszymy nowe piosenki Podsiadły.

Dawid Podsiadło zagra nowy materiał na nadchodzących koncertach

Artysta poinformował swoich fanów, że każdy koncert będzie podzielony na dwa identyczne wydarzenia, co spowoduje, że na wydarzeniu zostanie wypełnionych maksymalnie 50% miejsc siedzących. Posiadacze biletów zostali poinformowani o szczegółach mailowo. W związku z takimi zmianami pojawią się ostatnie sztuki biletów, które będzie można zakupić na stronie ebilet.pl.

Dawid Podsiadło ogłosił nowe daty koncertów. Trasa została przeniesiona ze względu na koronawirusa
Dawid Podsiadło ogłosił nowe daty koncertów. Trasa została przeniesiona ze względu na koronawirusa
Przeczytaj także Dawid Podsiadło ogłosił nowe daty koncertów. Trasa została przeniesiona ze względu na koronawirusa

Co więcej, Podsiadło zdradził, że na trasie "Leśna muzyka" fani usłyszą nowe piosenki! Przeczytajcie cały wpis muzyka:

Wybierasz się na koncert Dawida Podsiadły?

Fanów na pewno zainteresuje również sklep z "małomiasteczkowymi" ubraniami i płytami. Na stronie https://merch.dawidpodsiadlo.pl znajdziemy m.in. koszulki, bluzy, czapki, skarpetki, plakaty oraz płyty i winyle. Ceny wahają się od 29 złotych do 200 złotych.

Zobacz także: Dawid Podsiadło otworzył sklep z "miałomiasteczkowymi" ubraniami. Strona internetowa padła przez ilość fanów

Tagi: Rock News Dawid Podsiadło