08.11.2019 12:46

Dawid Podsiadło zaprezentował nowy singiel zapowiadający płytę [WIDEO]

Już 29 listopada 2019 roku Dawid Podsiadło ponownie wyda płytę. Muzyk opublikował właśnie trzeci singiel zapowiadający materiał.

Dawid Podsiadło
foto: Jakub Kaminski/East News

W październiku minął rok od wydania płyty "Małomiasteczkowy", która przyniosła kolejną garść sukcesów jej autorowi. Dawid Podsiadło otrzymał za materiał dwa Fryderyki, nagrodę Onet Najlepsi czy Bestsellery Empiku. Płyta po raz kolejny wróciła na szczyt polskiej listy najlepiej sprzedających się płyt, a muzyk zapowiedział jej reedycję.

Dawid Podsiadło "Trójkąty i kwadraty" akustycznie

"Re: Małomiasteczkowy" ma pojawić się 29 listopada 2019 roku. Na krążku pojawią się znane wszystkim utwory i dodatkowy materiał w postaci akustycznych wersji kompozycji oraz remiksów. Do tej pory Podsiadło pochwalił się dwoma singlami i klipami prosto z Tatr. Słuchacze mogli usłyszeć nową wersję "Matyldy" oraz "Najnowszego klipu". 

Dawid Podsiadło
Dawid Podsiadło
Przeczytaj także Dawid Podsiadło z niespodziankami dla fanów z okazji urodzin płyty "Małomiasteczkowy"

Tym razem przyszedł czas na "Trójkąty i kwadraty", utwór od wydania którego kariera młodego wokalisty ruszyła z kopyta. Piosenka w nowej wersji jest już dostępna do słuchania za pośrednictwem serwisów streamingowych takich jak Tidal czy Spotify. Możecie posłuchać jej również na YouTubie:

Dawid Podsiadło - w akustycznej trasie Leśna Muzyka

Dawid Podsiadło ogłosił również, że wkrótce ruszy w pierwszą w swojej karierze akustyczną trasę. "Leśna Muzyka" dotrze do miast w całej Polsce, a w niektórych miastach Podsiadło zagra aż dwa razy. Bilety na koncerty Dawida tradycyjnie wyprzedały się w sekundy. 

Zobacz też: "Nie Ma Fal" Dawida Podsiadły w coverze Pana Pawła Jumpera 

Tagi: Rock News Dawid Podsiadło