Dawid Podsiadło zaśpiewał na płycie znanej polskiej wokalistki

20.02.2020 13:07
Dawid Podsiadło zaśpiewał na płycie znanej polskiej wokalistki Fot. VIPHOTO/East News

Paulina Przybysz wydała swój czwarty solowy album. Na płycie "Odwilż" usłyszymy także gości, między innymi Dawida Podsiadłę.

Dawid Podsiadło nie narzeka na nudę. Muzyk od kilku lat wyprzedaje trasy koncertowe, zgarnia najważniejsze nagrody muzyczne oraz sprzedaje imponujące nakłady swoich krążków. Mimo zapracowania artysta chętnie współpracuje z innymi muzykami. Dawid Podsiadło nagrywał już z Taco Hemingwayem, Pro8l3mem czy duetem Rasmentalism. Tym razem pojawił się na płycie znanej polskiej wokalistki.

Dawid Podsiadło i Paulina Przybysz w utworze "Dobrze"

Paulina Przybysz wydała właśnie swój czwarty solowy album. Wokalistka zaprosiła do współpracy kilku gości. Na płycie "Odwilż" słyszymy między innymi kawałek "Dobrze", gdzie zaśpiewał także jeden z najpopularniejszych wokalistów młodego pokolenia - Dawid Podsiadło.

Przeczytaj także

Bilety na koncerty Dawida Podsiadły wyprzedają się niezależnie od liczby miast, które ma w planach odwiedzić. Muzyk dodaje kolejne wydarzenia, jednak nadal część fanów narzeka w komentarzach, że nie dała rady nabyć wejściówki. Bilety z drugiej ręki na wydarzenia potrafią przewyższać kwotę wyjściową nawet kilkunastokrotnie. Przypominamy, że najbezpieczniejszy sposób zakupu wejściówek to korzystanie z punktów sprzedaży podanych przez organizatora.

Zobacz też: Dawid Podsiadło przygotował playlistę swoich ulubionych utworów. Muzyk jest fanem rocka? 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.