20.02.2020 13:07

Dawid Podsiadło zaśpiewał na płycie znanej polskiej wokalistki

Paulina Przybysz wydała swój czwarty solowy album. Na płycie "Odwilż" usłyszymy także gości, między innymi Dawida Podsiadłę.

Dawid Podsiadło
foto: VIPHOTO/East News

Dawid Podsiadło nie narzeka na nudę. Muzyk od kilku lat wyprzedaje trasy koncertowe, zgarnia najważniejsze nagrody muzyczne oraz sprzedaje imponujące nakłady swoich krążków. Mimo zapracowania artysta chętnie współpracuje z innymi muzykami. Dawid Podsiadło nagrywał już z Taco Hemingwayem, Pro8l3mem czy duetem Rasmentalism. Tym razem pojawił się na płycie znanej polskiej wokalistki.

Dawid Podsiadło i Paulina Przybysz w utworze "Dobrze"

Paulina Przybysz wydała właśnie swój czwarty solowy album. Wokalistka zaprosiła do współpracy kilku gości. Na płycie "Odwilż" słyszymy między innymi kawałek "Dobrze", gdzie zaśpiewał także jeden z najpopularniejszych wokalistów młodego pokolenia - Dawid Podsiadło.

Dawid Podsiadło
Dawid Podsiadło
Przeczytaj także Hit Dawida Podsiadły wybrzmiał w Sapporo. Zobacz wideo z Pucharu Świata w skokach narciarskich w Japonii

Bilety na koncerty Dawida Podsiadły wyprzedają się niezależnie od liczby miast, które ma w planach odwiedzić. Muzyk dodaje kolejne wydarzenia, jednak nadal część fanów narzeka w komentarzach, że nie dała rady nabyć wejściówki. Bilety z drugiej ręki na wydarzenia potrafią przewyższać kwotę wyjściową nawet kilkunastokrotnie. Przypominamy, że najbezpieczniejszy sposób zakupu wejściówek to korzystanie z punktów sprzedaży podanych przez organizatora.

Zobacz też: Dawid Podsiadło przygotował playlistę swoich ulubionych utworów. Muzyk jest fanem rocka? 

Tagi: Rock News Dawid Podsiadło