Dawid Podsiadło zaśpiewał przebój Zbigniewa Wodeckiego. Artysta wzruszył wszystkich

Karolina Woźniak
11.06.2019 15:52
Dawid Podsiadło zaśpiewał przebój Zbigniewa Wodeckiego. Artysta wzruszył wszystkich Fot. : Karol Makurat/REPORTER/EAST NEWS

Dawid Podsiadło już po raz kolejny udowodnił, że jest młodym, zdolnym artystą. Tym razem zachwycił wszystkich wykonaniem piosenki Zbigniewa Wodeckiego

Podczas tegorocznej edycji Wodecki Twist Festiwalu w Krakowie wystąpił wokalista, o którym jest głośno już od dłuższego czasu. Dawid Podsiadło zaprezentował przed publicznością piosenkę z repertuaru zmarłego przed dwoma laty Zbigniewa Wodeckiego. Artysta wzruszył słuchaczy, a tym samym udowodnił, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.

Dawid Podsiadło w piosence "Lubię wracać tam, gdzie byłem" Zbigniewa Wodeckiego

W trakcie festiwalu na scenie pojawili się sami znakomici artyści. Publiczność mogła usłyszeć Melę Koteluk, Igora Herbuta, Alicję Majewską, Annę Marię Jopek i innych. To jednak Dawid Podsiadło przykuł uwagę wszystkich. 

Przeczytaj także

Fani nie kryli zachwytu i wzruszenia po występie Dawida. W sieci pojawiła się masa pozytywnych opinii. Co sądzą słuchacze?

Niesamowity występ, na żywo jeszcze lepszy. Dawid, dziękujemy!

Cudowne, ciarki pełzają po całym ciele

Zbigniew Wodecki zmarł 22 maja 2017 roku. Córka artysty, Katarzyna Wodecka-Stubbs, przyznała, że "tata oddychał Krakowem, był prawdziwym lokalnym patriotą". W tym roku odbyła się już druga edycja Wodecki Twist Festiwal.

Zobacz także: Zbigniew Wodecki gra heavy metal?!

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.