23.01.2018 14:04

Deathmetalowy zespół przeprosił za grafiki z penisami na oficjalnych koszulkach grupy

To się porobiło! Formacja nie zauważyła, że grafika na T-shirtach może wywołać kontrowersje i teraz przeprasza za całe to zamieszanie.

Deathmetalowy zespół przeprosił za grafiki z penisami na oficjalnych koszulkach grupy
foto: kadr z wideo

Jak wiadomo metalowi twórcy lubią szokować i na grafikach zdobiących okładki płyt czy wszelkich gadżetach można znaleźć dosłownie wszystko - już nikogo nie zdziwi widok krwi, trupów czy diabłów. Ostatnio nawet oskarżono frontmana grupy Behemoth o znieważenie polskiego godła ze względu na plakat promujący trasę zatytułowaną „Rzeczpospolita Niewierna”. 

Teraz inny band Dark Divinity z Nowej Zelandii postanowił przeprosić swoich fanów za to, że na koszulkach pojawiła się grafika przypominająca penisa. Okazuje się, że niektórzy fani poczuli się oburzeni widząc taką grafikę, wprawne oko bowiem dojrzy, że centralnie nad logo zespołu przedstawiona jest postać, która przypomina męskie przyrodzenie.

Zespół tak skomentował tę sprawę:

"

Uświadomiono nas, że grafika naszego T-shirtu może, ale nie musi przypominać męskie genitalia. To była totalna wtopa, żaden członek zespołu nie zauważył wcześniej tego podobieństwa i możemy zapewnić was, że nie staraliśmy się mydlić komuś oczu czy robić z ludzi głupków. Jeżeli ktoś kto zamówił koszulkę czuje się zrobiony w balona proponujemy zwrot kosztów, więc możesz być pewny, że otrzymasz z powrotem swoje ciężko zarobione pieniądze. "

Trochę rzeczywiście komicznie przedstawia się ta sytuacja, jednocześnie kapela zrobiła sama sobie sporą reklamę.

Zresztą przekonajcie się jak brzmi ten zespół:

Na koniec tej opowieści mamy dla Was sondę.

A co Ty widzisz na koszulce Dark Divinity?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele