Debiutancka płyta Jelonka ukaże się na winylu. Kiedy premiera?

13.05.2021 11:54
Jelonek z grupy Hunter Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Już niebawem album "Jelonek" ukaże się na winylu. Ile kosztuje czarna płyta od muzyka grupy Hunter?

Jelonek, którego wszyscy kojarzą z zespołem Hunter, ma na swoim koncie trzy solowe albumy. Debiutancka płyta artysty, zatytułowana po prostu "Jelonek", ukazała się 3 grudnia 2007 roku. To krążek instrumentalny, klasyczny, ale mocno osadzony w muzyce rockowej, z wiodącą rolą skrzypiec. Album do tej pory nie ukazał się na winylu, ale 4 czerwca 2021 ta sytuacja ulegnie zmianie.

Polecamy

Debiutancka płyta Jelonka ukaże się na winylu. Kiedy premiera?

Winyle nadal cieszą się sporą popularnością. Nic zatem dziwnego, że kolejni artyści decydują się na wznawianie swoich albumów właśnie w formie czarnych krążków.

Na początku czerwca w ręce fanów trafi wyjątkowe, limitowane wznowienie płyty "Jelonek". Całość będzie wydana jako gatefold ze złotym, 180 gramowym winylem i będzie limitowana do 333 sztuk - każda kopia będzie ręcznie numerowana.

Album ukaże się nakładem Amen Recordings i będzie dostępny w sklepie internetowym Mystic Production. Płytę w cenie 129 złotych można na stronie mystic.pl.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.