08.10.2019 17:03

Decapitated i Acid Drinkers wystąpili razem na 30-leciu zespołu Titusa [WIDEO]

Podczas świętowania trzydziestolecia Acid Drinkers do zespołu na scenie dołączyli muzycy Decapitated. Zobacz, jak wypadki razem w dwóch utworach.

Acid Drinkers
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

5 października w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu odbył się specjalny koncert z okazji 30-lecia Acid Drinkers. Z tej wyjątkowej okazji ekipa Titusa zaprosiła na występ wyjątkowych gości. Na scenie pojawił się Paweł "Drak" Grzegorczyk z Huntera, Kasia Kowalska czy Wojciech Hoffman z Turbo. 

Acid Drinkers i Decapitated razem na scenie [WIDEO]

W imprezie wzięli udział również członkowie Decapitated. Wokalista grupy Rafał "Rasta" Piotrkowski w towarzystwie basisty Huberta Więcka dołączyli do składu Acid Drinkers i wykonali wspólnie dwa utwory. Wybór padł na "Anybody Home" i "Fuel of my Soul". Pierwszy z nich pochodzi z 1997 roku z płyty "Infernal Connection", drugi to nowszy o 11 lat numer, tym razem z albumu "Verses of Steel" Kwasożłopów.

Decapitated
Decapitated
Przeczytaj także Wacław "Vogg" Kiełtyka dołączył do Machine Head. Co dalej z Decapitated?

Na oficjalnym profilu Huberta Więcka na Facebooku pojawiło się nagranie z imprezy, które możecie zobaczyć poniżej:

Muzyk skomentował wydarzenie i podkreślił, jak ważne miejsce zajmuje Acid Drinkers w rozwoju jego muzycznej kariery:

"

Acid Drinkers to pierwszy polski zespół metalowy, który odkryłem pod koniec lat 90. Kiedy wziąłem do ręki gitarę, zaczynałem naukę właśnie od ich utworów. Dlatego ten występ tak wiele dla mnie znaczył, nie wspominając już o fakcie, że mogłem dzielić scenę z fantastycznymi muzykami takimi jak Tomasz Lipnicki, Wojciech Hoffman, Kasia Kowalska, Ania Brachaczek czy Paweł Grzegorczyk i niemal wszyscy gitarzyści Acidów, jacy przewinęli się przez zespół. Bawiłem się świetnie i chciałbym podziękować wszystkim za zaproszenie na ten wyjątkowy koncert. "

Zobacz też: Acid Drinkers wyda reedycję "Strip Tease" na winylu. Kiedy premiera? 

Tagi: Rock News Acid Drinkers Decapitated