20.10.2017 12:10

Dee Snider o celebrytach w koszulkach metalowych zespołów: „Metal nie jest ironiczny! Fiu*y”

Można spokojnie powiedzieć, że wokalista Twisted Sister nie jest fanem wizerunków Kylie Jenner albo Kanyego Westa.

Dee Snider o celebrytach w koszulkach metalowych zespołów: „Metal nie jest ironiczny! Fiu*y”
foto: Alfred Nitsch

Wieczorem 17 października 2017 roku Dee Snider, znany najlepiej jako wokalista zespołu Twisted Sister, podzielił się na Twitterze swoimi przemyśleniami dotyczącymi celebrytów, którzy noszą koszulki z logotypami czy okładkami płyt heavymetalowych zespołów. Jak nie trudno się domyślić, Snider nie jest fanem takiego procederu.

Wokalista te osoby, które dopuszczają się „bycia pozerem”, nazwał „fiu*ami”:

"

Muszę powiedzieć, ten nowy trend polegający na tym ,że osoby nie słuchające metalu zakładają na siebie klasyczne metalowe t-shirty jest całkiem obrzydzający. Metal nie jest ironiczny! Fiu*y. "

Następnego poranka Snider dodał jeszcze, że oprócz wyborów modowych, denerwuje go również używanie przez gwiazdy rapu lub popu wizerunku metalowych zespołów. Według niego jest to „zabieranie kultury” metalowcom:

"

I tu nie chodzi mi tylko o te klasyczne koszulki, ale również to, że selekcjonują rzeczy z naszej kultury #czaszki #rogi To są NASZE symbole; To jest NASZ wizerunek! "

Opinia lidera Twisted Sister spotkała się z dużą ilością poklasku ze strony użytkowników Twittera, jednak pojawiły się również głosy, że być może młode osoby, które zobaczą np. Kanyego Westa w koszulce Metalliki, zainteresują się historią tego zespołu i zachęci je do posłuchania ich muzyki.

A Wam przeszkadzają „pozerzy” wśród celebrytów?

Szeroki wybór najmodniejszych koszulek polo męskich

Kamil Kacperski
Tagi: #Rock News #Twisted Sister