08.03.2017 09:06

Deep Purple w klipie do „All I Got Is You”

W najnowszym teledysku widzimy zespół pracujący w studiu pod bacznym okiem producenta Boba Ezrina. Obejrzyjcie kadry z dokumentu „From Here To inFinite”.

Deep Purple w klipie do „All I Got Is You”
foto: kadr z wideo

Nowa płyta Deep Purple zatytułowana „inFinite” zbliża się wielkimi krokami i dotychczas fani mogli posłuchać singla „Time For Bedlam”. Album ukaże się 7 kwietnia 2017 i dokładnie miesiąc przez premierą zespół zaprezentował nowy klip do utworu „All I Got Is You”.

Teledysk zawiera sceny z 97-minutowego filmu dokumentalnego „From Here To inFinite”, który pokazuje proces tworzenia i nagrywania nowego albumu Deep Purple. Muzycy po raz pierwszy pozwolili, aby w trakcie pracy w studio obecne były kamery. Przez wiele lat nikt nie towarzyszył zespołowi podczas procesu powstawania i nagrywania płyt.

Zobaczcie zatem, jak prezentuje się nowy kawałek:

Film „From Here To inFinite” pojawi się na limitowanej wersji CD+DVD albumu „inFinite”. Natomiast singiel „All I Got Is You” ukaże się 10 marca 2017 jako limitowane CD oraz limitowany 12-to calowy winyl.

Tracklista:

  1. All I Got Is You
  2. Simple Folk (gitarowa improwizacja Steve'a Morse'a)
  3. Above And Beyond (wcześniej niepublikowana instrumentalna wersja)
  4. Time For Bedlam (pierwsze podejście podczas nagrywania w studiu)
  5. Highway Star (wcześniej niepublikowana wersja live)

Oprócz wydania nowego albumu zespół również zapowiedział trasę koncertową, która może być już ostatnią. Deep Purple wystąpi na dwóch koncertów w Polsce - 23 maja 2017 roku w Atlas Arenie w Łodzi oraz 24 maja 2017 w katowickim Spodku.

Jak oceniacie nowy klip od Deep Purple?

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Deep Purple