Deep Purple wydał album z coverami. Posłuchaj płyty ''Turning To Crime''

26.11.2021 15:23
Deep Purple Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

26 listopada 2021 ukazała się najnowsza płyta Deep Purple ''Turning To Crime''. Jak prezentuje się ten materiał?

Deep Purple to prawdziwy fenomen sceny muzycznej, przez wielu zespół ten uznawany jest za najważniejszą grupę w historii muzyki, która współtworzyła takie gatunki jak heavy metal oraz hard rock. Właśnie Deep Purple został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jako najgłośniejszy zespół świata. Grupa działa już od ponad 50 lat i ma na swoim koncie ponad 100 mln sprzedanych płyt. Zespół właśnie wydał swój najnowszy album ''Turning To Crime''. Jak brzmi ten krążek?

Polecamy

Deep Purple wydał album z coverami. Posłuchaj płyty ''Turning To Crime''

Pierwszy raz w historii Deep Purple na płytę składają się kompozycje stworzone i nagrane wcześniej przez innych artystów. Na ''Turning To Crime'' znajdziemy covery m.in. Fleetwood Mac, Cream, The Yardbirds, Ray Charles & Quincy Jones, Bob Dylan. Dotychczas usłyszeliśmy 3 single - ''Oh Well", ''7 And 7 Is'' z repertuaru Love oraz ''Rockin’ Pneumonia And The Boogie Woogie Flu''. Posłuchajcie, jak prezentuje się cały album Deep Purple.

Posłuchaj podcastu

Nowy materiał usłyszymy na polskim koncercie zespołu. Deep Purple wystąpi w Łodzi 12 października 2022. Gościem specjalnym koncertu będzie Jefferson Starship.

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:

  • Stojące kat. 1 (płyta) - 190 / 210 zł
  • Stojące kat. 2 (Golden Circle) - 340 / 360 zł
  • Siedzące kat. 1 - 285 / 305 zł
  • Siedzące kat. 2 - 205 / 225 zł
  • Siedzące kat. 3 - 170 / 190 zł
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.