Deep Purple zagra w Polsce w 2020 roku. Muzycy skończyli też pracę nad nową płytą

04.12.2019 10:18
Deep Purple zagra w Polsce w 2020 roku. Muzycy skończyli też pracę nad nową płytą Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Ian Gillan z Deep Purple ogłosił na swoim Facebooku, że grupa zakończyła prace nad nowym albumem. Muzycy ogłosili również kolejne koncerty w Europie.

Na oficjalnym profilu grupy Deep Purple pojawiła się obszerna wiadomość od Iana Gillana. Muzyk ogłosił fanom kapeli, że w marcu 2019 roku zespół nagrał kolejny album studyjny. Ostatnia płyta Purpli "Infinite" ukazała się w 2017 roku.

Jak czytamy na Facebooku Deep Purple, album powstał spontanicznie i nie był planowany. Muzycy spotkali się w tym samym miejscu i czasie przez przypadek i zarejestrowali materiał bardzo szybko.

To był całkowity zbieg okoliczności, którego się nie spodziewaliśmy. Szczególnie dlatego, że ostatni raz spotkało nas dokładnie to samo, kiedy zrodziły się pomysły na materiał do "Infinite".

Deep Purple w Polsce w 2020 roku 

To nie koniec niespodzianek od Deep Purple. Jak się okazuje pożegnalna trasa kapeli przedłuży się o kolejne lata. Muzycy ogłosili trasę koncertową po Wielkiej Brytanii w towarzystwie Blue Öyster Cult. Artyści pojawią się w 2020 roku także w Polsce, jednak support na koncercie w naszym kraju nie jest jeszcze znany. Deep Purple wystąpi 14 października w łódzkiej Atlas Arenie.

Przeczytaj także

Deep Purple w Polsce. Bilety

Bilety na łódzki koncert Deep Purple trafią do sprzedaży 6 grudnia 2019 roku o godzinie 10. Będzie można kupić je za pośrednictwem Metal Mind, na stronie eventim.pl, ebilet.pl i biletin.pl. Zespół przygotował także specjalną niespodziankę dla fanów i udostępnił pakiet Meet and Greet! Informacje na temat warunków i sprzedaży tego pakietu znaleźć można na stronach: www.outix.co/tickets/tour/deep-purple, www.deeppurple.com lub deep-purple.com.

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:

  • Stojące kat. 1 (płyta) - 190 / 210 zł
  • Stojące kat. 2 (Golden Circle) - 340 / 360 zł
  • Siedzące kat. 1 - 285 / 305 zł
  • Siedzące kat. 2 - 205 / 225 zł
  • Siedzące kat. 3 - 170 / 190 zł

Zobacz też: "Twoja twarz brzmi znajomo": Szatan zaśpiewał "Smoke On The Water" 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.