06.07.2015 14:58

Deftones kończy nagrywać płytę

Następca wydanego trzy lata temu krążka „Koi No Yokan” ma wyjść 25 września 2015 roku. Sprawdźcie, na jakim etapie są Chino Moreno i spółka!

Deftones kończy nagrywać płytę
foto: ZB4859_220354_0033/ East News

Wygląda na to, że panowie z Deftones dotrzymają słowa i, tak jak obiecali ich nowa płyta trafi do sklepów zgodnie z planem. Chino Moreno za pośrednictwem oficjalnego Facebooka grupy poinformował właśnie, że skończył nagrywać wokale.

foto: Facebook.com/ Deftones

To nie koniec ciekawych wieści. Niedawno Deftones na Facebooku opublikował też tajemnicze zdjęcie. Fani zespołu podejrzewają, że może to być okładka nowego krążka.

foto: Facebook.com/ Deftones

Przypomnijmy, w kwietniu ubiegłego roku wokalista Deftones zdradził, że powstało już 16 kompozycji, które jego zdaniem brzmią naprawdę dobrze. Do tej pory mogliśmy usłyszeć jedynie 15-sekundowy fragment nowego Deftones. Lider grupy opowiedział wtedy, czego możemy spodziewać się dalej.

"

Nagranie jest bardzo ekscytujące. Mam wrażenie, jakbyśmy wgłębili się w utwory i poddali je sekcji. Jeśli coś brzmiało zbyt poprawnie, robiliśmy zwrot w lewo i trochę kręciliśmy. Próbowaliśmy czegoś zupełnie innego, nie po to, by dokonać sabotażu, lecz by rzucić sobie wyzwanie i spróbować czegoś, czego wcześniej nie robiliśmy. "

Nowy album Deftones wyprodukuje Matt Hyde. Ten sam, który współpracuje też między innymi z zespołem Slayer

Czekacie na następcę „Koi No Yokan”?

Małgorzata Wierzejewska
Tagi: Deftones Chino Moreno Rock News