Depeche Mode pokazał trailer dokumentu "Spirits in the Forest"

27.09.2019 11:20
Depeche Mode pokazał trailer dokumentu "Spirits in the Forest" Fot. kadr z wideo

Obejrzyjcie zapowiedź dokumentu Depeche Mode, który pojawi się w polskich kinach 21 listopada 2019.

Depeche Mode zapowiedział pełnometrażowy film dokumentalny "Spirits in the Forest", który wchodzi do kin na całym świecie wieczorem 21 listopada 2019. Dokument został wyreżyserowany przez wielokrotnie nagradzanego filmowca i wieloletniego współpracownika, Antona Corbijna. Towarzyszył on zespołowi na trasie Global Spitit Tour 2017/2018, podczas której zespół zagrał dla ponad 3 milionów fanów na 115 koncertach na całym świecie.

Depeche Mode pokazał trailer dokumentu "Spirits in the Forest"

Zagłębiając się w historie sześciu fanów Depeche Mode, film łączy w sobie występy muzyczne nakręcone podczas ostatnich koncertów na trasie w słynnej berlińskiej Waldbühne („Scena leśna”) z osobistymi materiałami dokumentalnymi nakręconymi w rodzinnych miastach fanów z całego globu. Zespół podzielił się krótką zapowiedzią "Spirits in the Forest", dzięki czemu możemy zobaczyć, czego spodziewać się po tym dokumencie.

Przeczytaj także

Dave Gahan tak wypowiedział się na temat nowego filmu:

Jestem niesamowicie dumny z tego, że mogę podzielić się tym filmem i jego potężną historią. To niesamowite jak muzyka wpływa na życie naszych fanów.

Film "Spirits in he Forest" pojawi się w Polsce w sieci Multikino. Już teraz możecie kupić bilety na ten seans i warto się pośpieszyć, bo film cieszy się sporym zainteresowaniem.

Zobacz także: 10 ciekawych coverów „Enjoy the Silence” Depeche Mode

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.