Depeche Mode wyda limitowany box "Ultra – The 12’" Singles. To prawdziwa gratka dla fanów

21.07.2021 13:03
Depeche Mode Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Ten box robi niesamowite wrażenie! Zobaczcie, jak prezentuje się najnowsze wydawnictwo od Depeche Mode.

Tęsknicie za Depeche Mode? Zespół właśnie pracuje nad kolejnym studyjnym dziełem i w międzyczasie wydaje kolejne boxy z serii z 12-calowymi singlami. Tym razem 10 września ukaże się "Ultra – The 12’’ Singles", kolekcjonerskie wydanie zawierające 8 winylowych płyt.

Polecamy

Depeche Mode wyda limitowany box "Ultra – The 12’" Singles. To prawdziwa gratka dla fanów

Co znajdziemy w tym wyjątkowym wydawnictwie? W skład zestawu wchodzą single: „Barrel of a Gun”, „It’s No Good”, „Home” oraz „Useless”. Na ostatnim krążku znajdą się bonusy, remixy i wersje live utworów z dziewiątego albumu Depeche Mode – „Utra”, który został wydany 14 kwietnia 1997 roku.

"Ultra" było pierwszą płytą formacji wydaną jako trio, w składzie: Martin Gore, David Gahan i Andrew Fletcher. Nie od dziś wiadomo, że Depeche Mode jest orędownikiem 12-calowych płyt winylowych i wykorzystuje w pełni wyjątkową moc i potencjał tego formatu. Dzięki temu, 12-calowy singiel umożliwił zespołowi odkrywać nowe możliwości w sferze dźwięków, a opakowanie każdego z nich dało im możliwości opracowania wyrafinowanej i imponującej estetyki projektu.

Polecamy

Seria ta będzie kontynuowana w nadchodzących latach w podobnych, luksusowych, audiofilskich edycjach kolekcjonerskich. Dźwięk został zremasterowany z oryginalnych taśm. Grafika każdego zestawu opiera się na ikonografii inspirowanej oryginalnymi wydaniami.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.