Detektywi z Los Angeles zajmą się sprawą Marilyna Mansona. Przesłuchają jedną z domniemanych ofiar

19.02.2021 11:58
Marilyn Manson Fot. Reporter Poland

Detektywi z biura szeryfa Los Angeles zajęli się sprawą Marilyna Mansona. Ich pierwszy krok to dokładne przesłuchanie jednej z kobiet, które oskarżają muzyka.

Jak podaje portal TMZ, w sprawę Marilyna Mansona zaangażowali się detektywi z Los Angeles. Znany muzyk został oskarżony przez swoje byłe partnerki o znęcanie i liczne nadużycia. Trwają próby ustalenia, czy doniesienia domniemanych ofiar są prawdziwe.

Marilyn Manson oskarżony o znęcanie. Sprawą zajmą się detektywi z LA

Detektywi z Departamentu Szeryfa Hrabstwa Los Angeles mają w planach spotkanie z jedną z kobiet, które oskarżyły Marilyna Mansona. Służby chcą ustalić, czy faktycznie popełniono przestępstwo. Od rozmowy, która odbędzie się w "nadchodzących dniach" ma zależeć dalszy przebieg śledztwa.

Polecamy

Departament potwierdził doniesienia serwisu i poinformował, że faktycznie prowadzi dochodzenie w sprawie zarzutów postawionych Marilynowi Mansonowi. Treść oświadczenia opublikował Billboard:

Departament szeryfa hrabstwa Los Angeles prowadzi dochodzenie w sprawie zarzutów dotyczących przemocy domowej z udziałem pana Briana Warnera, znanego szerzej pod pseudonimem Marilyn Manson, który pracuje w przemyśle muzycznym. Incydenty miały mieć miejsce między 2009 a 2011 rokiem, kiedy pan Warner mieszkał w West Hollywood.

Na początku lutego 2021 roku była partnerka Evan Rachel Wood opublikowała wpis w mediach społecznościowych, w którym oskarżyła Marilyna Mansona o wykorzystywanie podczas trwania ich związku. Podobne zarzuty przedstawiły również inne kobiety, które były w związku z muzykiem.

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.