Dethklok powrócił do koncertowania. Zobaczcie nagranie z pierwszego występu zespołu od 3 lat [WIDEO]

10.08.2022 16:38
Dethklok powrócił do koncertowania. Zobaczcie nagranie z pierwszego występu zespołu od 3 lat [WIDEO] Fot. materiały prasowe/Adult Swim

Jeden z najpopularniejszych "fikcyjnych" zespołów na świecie powrócił do koncertowania. Dethklok zagrał pierwszy koncert od 3 lat w ramach Adult Swim Festival. Zobaczcie nagranie poniżej.

Dethklok powrócił do koncertowania. Posłuchajcie Thunderhorse na żywo

"Metalocalypse" dało światu nie tylko piękne memy, ale również ikoniczny deathmetalowy zespół Dethklok. Ten powrócił niedawno do koncertowania w ramach festiwalu Adult Swim, zorganizowanego przez tytułową stację telewizyjną i dał pierwszy od 3 lat występ na żywo.

Polecamy

Panowie zagrali finałowego dnia imprezy, a w składzie Dethklok usłyszeć mogliśmy - założyciela i twórcę serialu, Brendona Smalla (gitara i wokal), Gene'a Hoglana (Dark Angel, Death, Strapping Young Lad; perkusja) Niliego Brosha (gitara) oraz Pete'a Griffina (3 Inches of Blood; bas; nie mylić z Peterem Griffinem z "Family Guya").

W sieci pojawiło się oficjalne wideo z koncertu grupy, podczas którego zespół wykonuje kawałek "Thunderhorse". Materiał zobaczycie poniżej:

Z informacji opublikowanych jakiś czas temu przez Adult Swim wynika, że historia Dethklok jeszcze się nie zakończyła - w produkcji jest bowiem pełnometrażowy film animowany ze świata "Metalocalypse", za którego odpowiedzialni będą twórcy oryginału, czyli wspomniany Small oraz Tommy Blancha.

Gitarzysta, wokalista, a także scenarzysta Brendon Small udzielił całkiem niedawno wywiadu Sarze Parker z radia 93.3 WMMR, której opowiedział o tworzeniu produkcji:

Mogę Ci powiedzieć tyle, co było w oświadczeniu prasowym... Robimy pełnometrażowy film "Metalocalypse" i jesteśmy w samym środku produkcji. Brodzimy w niej po kolana. 

Niestety, na razie data premiery filmu "Metalocalypse" nie jest znana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.