Die Antwoord śpiewa o obcych w nowym klipie
Aleksandra Degórska
07.06.2018 15:38
Die Antwoord śpiewa o obcych w nowym klipie Fot. kadr z wideo

Zespół kolejny raz pokazał teledysk, który może wywołać u niektórych odruch wymiotny. Zobaczcie klip do utworu „Alien”.

Dyskografię południowoafrykańskiej kapeli zamyka krążek „Mount Ninji and da Nice Time Kid” z 2016 roku i Die Antwoord postanowił zaprezentować najnowszy klip do kompozycji z tej właśnie płyty. Mowa o utworze „Alien” - a skoro numer dotyczy obcych, to łatwo się domyślić, co zobaczymy w teledysku.

Wokalistka odegrała rolę tytułowego obcego, który jest odludkiem i nie może nawet w spokoju zjeść w pobliskim barze. Co więcej potem przepoczwarza się w człowieka. Die Antwoord słynie z obrzydliwych klipów, w których pojawiały się sztuczne penisy czy szczury. Najnowsze wideo wpisuje się w dotychczasową estetykę zespołu.

Die Antwoord z klipem do „Alien”

Zobaczcie, jak prezentuje się nowy teledysk:

Zespół obecnie prężnie pracuje nad nowym wydawnictwem zatytułowanym „The Book of Zef”, który ma pojawić się jeszcze w 2018 roku. Wraz ze zbliżającym się sezonem letnich festiwali Die Antwoord ma ręce pełne roboty.

W koncertowym grafiku nie zabraknie również przystanku w Polsce. Kapela zaprezentuje się 17 sierpnia 2018 w ramach Kraków Live Festival 2018. Na imprezie zagra również Kendrick Lamar. Bilety na festiwal kupicie na stronie ebilet.pl.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.