22.06.2015 07:55

Disturbed budzi się z hibernacji

Po czteroletnim okresie przebywania zespołu w muzycznym letargu, wydaje się, że grupa budzi się ze śpiączki. Jakie są tego symptomy?

Disturbed budzi się z hibernacji
foto: kadr z wideo

„Oh wa, ah, ah, ah, ah”, można wykrzyknąć w pełnym ekstazy zachwycie, gdyż Disturbed powraca ze świata zmarłych do żywych. To przynajmniej sugeruje sama kapela publikując film, na którym zespołowa maskotka, „The Guy”, budzi się z głębokiego hibernetycznego snu.

Disturbed opublikował także odświeżoną wersję logo zespołu.

logo

Krążą głosy, że kapela następcę płyty „Asylum” z 2010 roku ma nagrać z producentem Kevinem Churko (Five Finger Death Punch, Papa Roach). Nie ma jednak na to oficjalnego potwierdzenia ze strony muzyków. Na dany moment brak też dat koncertowych, a ostatni raz, kiedy mogliśmy zobaczyć muzyków na scenie miał miejsce w 2011 roku.

W ostatnim dniu 2014 roku David Draiman informował, że Disturbed wróci... kiedyś. Wówczas nie miał pojęcia kiedy to nastąpi, być może teraz dysponuje już większą wiedzą?

Wokalista w wywiadach również podkreślał, że kiedyś nastąpi ten dzień, gdy zespół ponownie wejdzie do studia, jak i na scenę:

"

Disturbed ponownie się zjednoczy, kiedy przyjdzie na to pora. Kiedy poczujemy, że jest na to właściwy moment i kiedy będziemy gotowi i pełni inspiracji. "

Czekacie na powrót Disturbed?

Robert Skowronski
Tagi: Rock News Disturbed