23.06.2015 14:48

Disturbed mściwy i nieśmiertelny

Panowie kazali na siebie długo czekać. Pojawiały się już głosy, że zespół na stałe zawiesił działalność. Jednak wraz z premierą utworu „The Vengeful One” wszelkie obawy przeszły do historii, zwłaszcza, że znamy też datę premiery nowej płyty!

Disturbed mściwy i nieśmiertelny
foto: kadr z wideo

Disturbed dali do myślenia fanom publikując film, w którym maskotka grupy, „The Guy”, wybudza się ze stanu hibernacji. Nie były to czcze obietnice, bo już możemy cieszyć uszy nową kompozycją kapeli, pierwszą od czasu wydania w 2010 roku płyty „Asylum”.

Prezentujemy numer „The Vengeful One”, który znajdzie się na płycie „Immortalized”. Data premiery nowego krążka ustalona została na 21 sierpnia 2015 roku!

W 2011 roku muzycy z Disturbed ogłosili zawieszenie działalności. Decyzja ta, według słów Davida Draimana - wokalisty grupy, została podyktowana rzekomym kryzysem muzyki rockowej. Musiał nastać kres nieprzychylnych czasów. Zespół ogłosił fanom, że:

"

Przerwa się zakończyła. Przez ostatni rok pisaliśmy i nagrywaliśmy w tajemnicy nowy album. Dziś podekscytowani dzielimy się nowym utworem o nazwie „The Vengeful One” i teledyskiem do niego. Pochodzi z naszej nadchodzącej płyty „Immortalized”, która ukaże się 21 sierpnia i jest już dostępna do zamówienia. Ten album jest ukoronowaniem żmudnego okresu zawieszenia naszej działalności; dajemy fanom coś co było warte naszej przerwy. Mamy nadzieję, że spełnia to tę funkcję. Dziękujemy, że z nami zostaliście przez te wszystkie lata. "

post

Disturbed traktowali nas po macoszemu od dłuższego czasu, jednak teraz wydają się chcieć nadrobić wszelkie zaległości. Nie dość, że dostaliśmy nową kompozycję i datę premiery kolejnej płyty, to dowiedzieliśmy się również, jak będzie wyglądać jej okładka:

okładka

Stęskniliście się za Disturbed?

Robert Skowronski
Tagi: Rock News Disturbed