Disturbed zagra koncert w Gdańsku? Tego chcą organizatorzy marszu ciszy

Joanna Chojnacka
23.01.2019 13:33
Disturbed zagra koncert w Gdańsku? Tego chcą organizatorzy marszu ciszy Fot. kadr z wideo/Disturbed

Gdańszczanie apelują do zespołu Disturbed o koncert w ich mieście. Chcą usłyszeć na żywo symboliczne "Sound of Silence".

Odkąd utwór "Sound of Silence" wybrzmiał podczas marszu ciszy w Gdańsku po śmierci Pawła Adamowicza, Polacy nie przestają słuchać kompozycji w wykonaniu Disturbed. Utwór z przejmującym tekstem poruszył serca Polaków i stał się symbolem tragedii w Gdańsku. Coverem Disturbed żegnali prezydenta miasta kibice Lechii Gdańsk, a także mieszkańcy Krakowa, gdzie melodia "Sound of Silence" wybrzmiała z Wieży Mariackiej

<<Zobacz też: Polski cover "Sound of Silence">>

Disturbed zagra koncert w Gdańsku? Tego chcą mieszkańcy

Organizatorzy marszu ciszy w Gdańsku zadeklarowali, że będą próbowali skontaktować się z grupą Disturbed. Chcą zaprosić do miasta cały zespół lub chociaż jego wokalistę, aby mieszkańcy Gdańska mogli usłyszeć "Sound Of Silence" na żywo. Radomir Szumełda, przewodniczący KOD Pomorze w rozmowie z Radio Eska powiedział:

Mam nadzieję, że na te dwie, trzy godziny uda się tu, do Gdańska, zaprosić chociaż wokalistę. Pewnie wielu gdańszczan i gdańszczanek przyszłoby jeszcze raz posłuchać na żywo tego naszego hymnu. Zacznę szukać kontaktu do organizatorów koncertu. Myślę, że oni pomogą mi nawiązać kontakt z menadżerem zespołu. Bądźmy dobrej myśli.

Disturbed w Polsce w 2019 roku

Szanse, że zespół Disturbed zagra koncert w Gdańsku są raczej małe. Grupa ogłosiła już wcześniej występ w Polsce, który Antyradio.pl objęło swoim patronatem. Muzycy, o których ostatnio jest tak głośno zagrają w naszym kraju na warszawskim Torwarze 20 czerwca 2019 roku. Bilety można kupić na stronie ebilet.pl. Nie jest jednak wykluczone, że formacja weźmie pod uwagę prośby fanów i odniesie się na swoim koncercie do tragedii z Gdańska wykonując utwór "Sound of Silence" lub chociaż na chwilę odwiedzi Gdańsk.

>>TUTAJ KUPISZ BILET NA KONCERT DISTURBED<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.